Przejście z frani na pralkę automatyczną było prawdziwą rewolucją w domach. Ogromna oszczędność czasu, wody i energii sprawiła, że pralka stała się stałym elementem w łazienkowej zabudowie.  Rynek pralek ten wciąż się powiększa – pojawiają się nowe parametry, ułatwiają nam robienie prania, ale utrudniają wybór odpowiedniego produktu. 

Istnieje kilka istotnych rzeczy, na które warto zwracać uwagę kupując pralkę. Po pierwsze klasa energetyczna – A jest najwyższa i gwarantuje niższe zużycie energii elektrycznej.  Po drugie – ładowność. Im więcej prania robisz w ciągu tygodnia, tym większa ładowność będzie Ci potrzebna. Przedział jest spory – od 0,8 kg do nawet 12 kg. Chcesz chronić delikatne ubrania? Wybierz tę, która skutecznie wypierze materiał w niskiej temperaturze.

AEG Lavamat 85470 SLP czy Electrolux EWS 11256 EDU

Wynik

Brak zwycięzcy
Sprawdź cechy obu produktów i zdecyduj sam
AEG Lavamat 85470 SLP
Electrolux EWS 11256 EDU
Remis

Cechy

AEG
AEG Lavamat 85470 SLP
czy
Electrolux
Electrolux EWS 11256 EDU

Opinie

100% poleca ten produkt

AEG Lavamat 85470 SLP
  1. W moim domu pralka jest używana praktycznie każdego dnia. Mając małe dzieci i zwierzęta jest zawsze sporo pracy a ta pralka doskonale mi pomaga. Jestem bardzo zadowolona, mam ja od roku więc mogę szczerze polecić. Świetnie nadaje się do małych łazienek, jest wąska a przy tym ma duży bęben. Jest cicha. Jest prosta, programów jest i tak wystarczająco dużo, a gadżetów w stylu muzyczka na zakończenie itp. nie potrzebuję. Świetnie rozkłada sobie pranie w bębnie, bardzo dobrze płucze, ma program antyalergiczny. Owszem, programy są dość długie - bawełna około 3h ale jest opcja skracania i wiele możliwości modyfikowania wybranego programu, więc i tu nie mogę się przyczepić. Wygląda ładnie, elegancko. Jakość również wysoka. Silnik inwerterowy zapewnia długą żywotność. Pralka warta swojej ceny.

    Opinie napisał(a) antollka dnia

  2. Pralka była od 2 tygodni używana pięć razy. Pracuje bez zarzutu, jest cichutka. Wygląda, że jest warta swojej ceny i jesteśmy z żoną zadowoleni z zakupu.

    Opinie napisał(a) Mirosław dnia

  3. Wszystko na plus. Prócz jednego. Ale za późno zorientowałem się. Bęben pralki (zespół piorący jak powiedzieli w serwisie) jest nierozbieralny. Po gwarancji jak pójdą łożyska jak w ostatniej mojej pralce - pralkę wyrzucamy po prostu na smietnik!!!Pocieszam się tym, ze chyba wszystkie pralki typu slim maja zgrzewane (nierozkręcane bębny). Cicha, ładna, mała, mocno drga przy wirowaniu - jak każda.

    Opinie napisał(a) Adam dnia

Brak opinii

Electrolux EWS 11256 EDU
comments powered by Disqus

Podobne pojedynki