Przejście z frani na pralkę automatyczną było prawdziwą rewolucją w domach. Ogromna oszczędność czasu, wody i energii sprawiła, że pralka stała się stałym elementem w łazienkowej zabudowie.  Rynek pralek ten wciąż się powiększa – pojawiają się nowe parametry, ułatwiają nam robienie prania, ale utrudniają wybór odpowiedniego produktu. 

Istnieje kilka istotnych rzeczy, na które warto zwracać uwagę kupując pralkę. Po pierwsze klasa energetyczna – A jest najwyższa i gwarantuje niższe zużycie energii elektrycznej.  Po drugie – ładowność. Im więcej prania robisz w ciągu tygodnia, tym większa ładowność będzie Ci potrzebna. Przedział jest spory – od 0,8 kg do nawet 12 kg. Chcesz chronić delikatne ubrania? Wybierz tę, która skutecznie wypierze materiał w niskiej temperaturze.

AMICA AWB 610D czy Hotpoint-Ariston WMG 722B EU

Wynik

Brak zwycięzcy
Sprawdź cechy obu produktów i zdecyduj sam
AMICA AWB 610D
Hotpoint-Ariston WMG 722B EU
Remis

Cechy

AMICA
AMICA AWB 610D
czy
Hotpoint-Ariston
Hotpoint-Ariston WMG 722B EU

Opinie

100% poleca ten produkt

AMICA AWB 610D
  1. Nie mam zastrzeżeń co do działania i ceny. Jedyną ale ogromną wadą jest KOROZJA OBUDOWY, konkretnie panelu przedniego poniżej otworu wsadowego. Pralka ma 2,5 roku. To jest po tak krótkim terminie użytkowania niedopuszczalne. Poprzednio miałem pralkę Ardo i zero rdzy po siedmiu latach. Wada pralki Amica ją dyskwalifikuje.

    Opinie napisał(a) Jarek dnia

  2. Bardzo proste programy a ich ilość w zupełności wystarcza do prania wszelkiego rodzaju ubrań. Prosta i bardzo intuicyjna obsługa. Minus program wirowania gdzie pralka nie zawsze się odpowiednio wyważy i nie odwiruje ubrań

    Opinie napisał(a) Michaelo dnia

  3. Bardzo dobry produkt w rozsądnej cenie

    Opinie napisał(a) Mac dnia

Brak opinii

Hotpoint-Ariston WMG 722B EU
comments powered by Disqus

Podobne pojedynki