Przejście z frani na pralkę automatyczną było prawdziwą rewolucją w domach. Ogromna oszczędność czasu, wody i energii sprawiła, że pralka stała się stałym elementem w łazienkowej zabudowie.  Rynek pralek ten wciąż się powiększa – pojawiają się nowe parametry, ułatwiają nam robienie prania, ale utrudniają wybór odpowiedniego produktu. 

Istnieje kilka istotnych rzeczy, na które warto zwracać uwagę kupując pralkę. Po pierwsze klasa energetyczna – A jest najwyższa i gwarantuje niższe zużycie energii elektrycznej.  Po drugie – ładowność. Im więcej prania robisz w ciągu tygodnia, tym większa ładowność będzie Ci potrzebna. Przedział jest spory – od 0,8 kg do nawet 12 kg. Chcesz chronić delikatne ubrania? Wybierz tę, która skutecznie wypierze materiał w niskiej temperaturze.

AMICA AWB 610D czy Hotpoint-Ariston WMG 722B EU

Wynik

Brak zwycięzcy
Sprawdź cechy obu produktów i zdecyduj sam
AMICA AWB 610D
Hotpoint-Ariston WMG 722B EU
Remis

Cechy

AMICA
AMICA AWB 610D
czy
Hotpoint-Ariston
Hotpoint-Ariston WMG 722B EU

Opinie

100% poleca ten produkt

AMICA AWB 610D
 1. Bardzo proste programy a ich ilość w zupełności wystarcza do prania wszelkiego rodzaju ubrań. Prosta i bardzo intuicyjna obsługa. Minus program wirowania gdzie pralka nie zawsze się odpowiednio wyważy i nie odwiruje ubrań

  Opinie napisał(a) Michaelo dnia

 2. Bardzo dobry produkt w rozsądnej cenie

  Opinie napisał(a) Mac dnia

 3. Pralka po dwóch praniach odmówiła posłuszeństwa, czekam na naprawę. O czym tu więcej pisać? Po naprawie sprzedam pralkę sąsiadowi za pół darmo, a ja powrócę do pralki wyprodukowanej w 1985 roku w Polsce. Pracowała bezbłędnie 28 lat, to jeszcze da radę. Dziękuję.Powyższa opinia jest prawdziwa, nie pisana przez zatrudnionego "wychwalacza".

  Opinie napisał(a) uzytkownik_anonimowy dnia

  Zalety
  energooszczędność
  pojemność

Brak opinii

Hotpoint-Ariston WMG 722B EU
comments powered by Disqus

Podobne pojedynki