Przejście z frani na pralkę automatyczną było prawdziwą rewolucją w domach. Ogromna oszczędność czasu, wody i energii sprawiła, że pralka stała się stałym elementem w łazienkowej zabudowie.  Rynek pralek ten wciąż się powiększa – pojawiają się nowe parametry, ułatwiają nam robienie prania, ale utrudniają wybór odpowiedniego produktu. 

Istnieje kilka istotnych rzeczy, na które warto zwracać uwagę kupując pralkę. Po pierwsze klasa energetyczna – A jest najwyższa i gwarantuje niższe zużycie energii elektrycznej.  Po drugie – ładowność. Im więcej prania robisz w ciągu tygodnia, tym większa ładowność będzie Ci potrzebna. Przedział jest spory – od 0,8 kg do nawet 12 kg. Chcesz chronić delikatne ubrania? Wybierz tę, która skutecznie wypierze materiał w niskiej temperaturze.

AMICA AWB 610D czy Hotpoint-Ariston WMG 722B EU

Wynik

Brak zwycięzcy
Sprawdź cechy obu produktów i zdecyduj sam
AMICA AWB 610D
Hotpoint-Ariston WMG 722B EU
Remis

Cechy

AMICA
AMICA AWB 610D
czy
Hotpoint-Ariston
Hotpoint-Ariston WMG 722B EU

Opinie

100% poleca ten produkt

AMICA AWB 610D
 1. Bardzo dobry produkt w rozsądnej cenie

  Opinie napisał(a) Mac dnia

 2. Pralka po dwóch praniach odmówiła posłuszeństwa, czekam na naprawę. O czym tu więcej pisać? Po naprawie sprzedam pralkę sąsiadowi za pół darmo, a ja powrócę do pralki wyprodukowanej w 1985 roku w Polsce. Pracowała bezbłędnie 28 lat, to jeszcze da radę. Dziękuję.Powyższa opinia jest prawdziwa, nie pisana przez zatrudnionego "wychwalacza".

  Opinie napisał(a) uzytkownik_anonimowy dnia

  Zalety
  energooszczędność
  pojemność
 3. Dobra pralka za nie duże pieniądze. Całkiem pojemne wnętrze, spokojnie mieści duże pranie. Duża ilość programów, program super krótki trwający kilkanaście minut. Nie jest uciążliwa podczas pracy.

  Opinie napisał(a) uzytkownik_anonimowy dnia

  Zalety
  praktyczność ustawień
  dobrze pierze
  energooszczędność
  spora pojemność

Brak opinii

Hotpoint-Ariston WMG 722B EU
comments powered by Disqus

Podobne pojedynki