Przejście z frani na pralkę automatyczną było prawdziwą rewolucją w domach. Ogromna oszczędność czasu, wody i energii sprawiła, że pralka stała się stałym elementem w łazienkowej zabudowie.  Rynek pralek ten wciąż się powiększa – pojawiają się nowe parametry, ułatwiają nam robienie prania, ale utrudniają wybór odpowiedniego produktu. 

Istnieje kilka istotnych rzeczy, na które warto zwracać uwagę kupując pralkę. Po pierwsze klasa energetyczna – A jest najwyższa i gwarantuje niższe zużycie energii elektrycznej.  Po drugie – ładowność. Im więcej prania robisz w ciągu tygodnia, tym większa ładowność będzie Ci potrzebna. Przedział jest spory – od 0,8 kg do nawet 12 kg. Chcesz chronić delikatne ubrania? Wybierz tę, która skutecznie wypierze materiał w niskiej temperaturze.

Amica AWO410D czy Hotpoint-Ariston WMG 722B EU

Wynik

Brak zwycięzcy
Sprawdź cechy obu produktów i zdecyduj sam
Amica AWO410D
Hotpoint-Ariston WMG 722B EU
Remis

Cechy

Amica
Amica AWO410D
czy
Hotpoint-Ariston
Hotpoint-Ariston WMG 722B EU

Opinie

100% poleca ten produkt

Amica AWO410D
 1. Pralka brudzi , Serwis mówi że to wina płynu do płukania, Więc napisałem do Lenora i dostałem stosowną odpowiedź na niekorzyść AMICI. Średnio pierze 4-8 godzin jak się zatnie to już kaplica. trzeba samemy odwirowywać ręcznie (automatyczna pralka..... ) serwis z Łodzi mówi że zły odpływ, a argumentują swoja wypowiedź zdaniem "bo jest zły odpływ"

  Opinie napisał(a) Konsument z Łodzi dnia

 2. Pralkę użytkuję niespełna miesiąc ale już się z nią zaprzyjaźniłem i powiem jedno, jestem facetem, który nie ma pojęcia o warunkach jakie trzeba spełnić aby mieć dobrze wyprane i nie zniszczone nieprawidłowym dobraniem wszelkich parametrów ubrania, pościele i wszystko inne co wymaga prania. Praleczka w krótkim czasie nauczyła mnie wszystkiego i jestem pewny, że niejedną kobietę zaskoczyłbym ;) Umiem prać a wszystko to dzięki prostej i intuicyjnej obsłudze Amici AWO410D, która nie kosztuje dużo, jest oszczędna i dyskretna. Po cichutku robi swoje i ciuszki i wszystko inne doskonale pierze. Jak dla mnie jej pojemność jest zupełnie wystarczająca. Dobrze się stało, ze wybrałem akurat ten produkt, którego polecam wszystkim. Wad nie dostrzegam i mam nadzieję, że dłuuuugo ich nie dostrzegę. Niezawodność jak na razie oceniam na szóstkę z plusem Zobaczymy jak będzie dalej :)

  Opinie napisał(a) uzytkownik_anonimowy dnia

  Zalety
  energooszczędność
  cicha praca
  duży zakres regulacji
  praktyczny
  dobrze pierze
  małe wymiary
  stabilność
 3. Pralka może nie jest statkiem kosmicznym - nie lata, nie jezdzi po ulicach i nie strzela ale po prostu pierze i to dla mnie jest najważniejsze. Nie ma najmniejszych problemów z wypraniem kolorowych rzeczy, nie zabarwia białych. Stosunkowo duże pierze za jednym razem - ja polecam.

  Opinie napisał(a) uzytkownik_anonimowy dnia

  Zalety
  energooszczędność
  duży zakres regulacji
  praktyczny

Brak opinii

Hotpoint-Ariston WMG 722B EU
comments powered by Disqus

Podobne pojedynki