Przejście z frani na pralkę automatyczną było prawdziwą rewolucją w domach. Ogromna oszczędność czasu, wody i energii sprawiła, że pralka stała się stałym elementem w łazienkowej zabudowie.  Rynek pralek ten wciąż się powiększa – pojawiają się nowe parametry, ułatwiają nam robienie prania, ale utrudniają wybór odpowiedniego produktu. 

Istnieje kilka istotnych rzeczy, na które warto zwracać uwagę kupując pralkę. Po pierwsze klasa energetyczna – A jest najwyższa i gwarantuje niższe zużycie energii elektrycznej.  Po drugie – ładowność. Im więcej prania robisz w ciągu tygodnia, tym większa ładowność będzie Ci potrzebna. Przedział jest spory – od 0,8 kg do nawet 12 kg. Chcesz chronić delikatne ubrania? Wybierz tę, która skutecznie wypierze materiał w niskiej temperaturze.

Amica EAWI7102CL czy Electrolux EWS 11256 EDU

Wynik

Brak zwycięzcy
Sprawdź cechy obu produktów i zdecyduj sam
Amica EAWI7102CL
Electrolux EWS 11256 EDU
Remis

Cechy

Amica
Amica EAWI7102CL
czy
Electrolux
Electrolux EWS 11256 EDU

Opinie

100% poleca ten produkt

Amica EAWI7102CL
  1. To co tu napisano ponizej to było pisanie sponsorowane. Pralka jest ogolnie OK. W szczegółach: - glosna jak kazda inna - porownujac do Samsunga dokładnie to samo - dużo programów prania - jak kazda - pierze jak kazda - wody i pradu zużywa jak kazda - ma licznik czasu do końca prania - jak nie kazda - można ustawiac temp co 10 stopni i predkosc co 200 obr/min - jak nie kazda (Samsung nie miał np. 50stopni) - okno pralki oczywscie się grzeje przy praniu - jest o tym napisane nawet w instrukcji żeby uwazac - programy sa generalnie dość długie - często ponad 2 godz. - ale sa tez dwa krótkie 20 i 60 min - jakos dzialaja - jest bardzo pojemna 7kg i duzy bęben robia swoje - ciężko chodza przyciski do ustawiania temp i wirowania etc - slaba jakość - oby się chociaż nie zepsuly - pralka się nie odzywa - Samsung gral muzyczke jak skonczyl prac - fajne, bo slychac, ze skonczylo się pranie bez sprawdzania Generalnie pralka pierze jak kazda, dziala jak kazda i oby nie sprawiala problemow. Nie wierzcie w cuda i bzdety ponizej. Dobry zakup w cenie 899, bo teraz trudno o tanie pralki.

    Opinie napisał(a) wuja dnia

  2. Za takie pieniążki mega konkretnie wyposazona pralka. Ilości programów nie zliczę, do każdej tkaniny cos się znajdzie, do tego jeszcze funkcja łatwego prasowania, pranie antyalergicznego itp itd... Ekonomiczna, zużycie wody i prądu (klasa A++) bdb. Pracuje skutecznie i cicho, do tego ma sporo regulacji ręcznych niezależnych od programów jak wirowanie czy temperatura. Nie mam uwag, uważam że w tej cenie bardzo dobra pralka.

    Opinie napisał(a) Kardela dnia

  3. Za takie pieniążki mega konkretnie wyposazona pralka. Ilości programów nie zliczę, do każdej tkaniny cos się znajdzie, do tego jeszcze funkcja łatwego prasowania, pranie antyalergicznego itp itd... Ekonomiczna, zużycie wody i prądu (klasa A++) bdb. Pracuje skutecznie i cicho, do tego ma sporo regulacji ręcznych niezależnych od programów jak wirowanie czy temperatura. Nie mam uwag, uważam że w tej cenie bardzo dobra pralka.

    Opinie napisał(a) Kardela dnia

Brak opinii

Electrolux EWS 11256 EDU
comments powered by Disqus

Podobne pojedynki