Przejście z frani na pralkę automatyczną było prawdziwą rewolucją w domach. Ogromna oszczędność czasu, wody i energii sprawiła, że pralka stała się stałym elementem w łazienkowej zabudowie.  Rynek pralek ten wciąż się powiększa – pojawiają się nowe parametry, ułatwiają nam robienie prania, ale utrudniają wybór odpowiedniego produktu. 

Istnieje kilka istotnych rzeczy, na które warto zwracać uwagę kupując pralkę. Po pierwsze klasa energetyczna – A jest najwyższa i gwarantuje niższe zużycie energii elektrycznej.  Po drugie – ładowność. Im więcej prania robisz w ciągu tygodnia, tym większa ładowność będzie Ci potrzebna. Przedział jest spory – od 0,8 kg do nawet 12 kg. Chcesz chronić delikatne ubrania? Wybierz tę, która skutecznie wypierze materiał w niskiej temperaturze.

Ariston hotpoint WMSD 723 S EU czy SAMSUNG WF-600B0BKWQ

Wynik

Brak zwycięzcy
Sprawdź cechy obu produktów i zdecyduj sam
Ariston hotpoint WMSD 723 S EU
SAMSUNG WF-600B0BKWQ
Remis

Cechy

Ariston
Ariston hotpoint WMSD 723 S EU
czy
SAMSUNG
SAMSUNG WF-600B0BKWQ

Opinie

100% poleca ten produkt

Ariston hotpoint WMSD 723 S EU
  1. Z pralki jestem zadowolona. Może powinnam kupić na 8 kg bo kołdra przejściowa weszła "na upych', a specjalnie kupiłam taką, która nadaje się do prania. Podoba mi się program szybkie pranie.

    Opinie napisał(a) agito_pl_wyprz dnia

    Zalety
    dobrze pierze
  2. To nie jest opinia za co przepraszam, ale interesuje mnie ta pralka tylko czy ktoś może mi wyjaśnić w jaki sposób zużywa ona 11 litrów wody ? bo nie rozumiem. Najlepsze markowe pralki podają ok 40 litrów.

    Opinie napisał(a) olka dnia

Brak opinii

SAMSUNG WF-600B0BKWQ
comments powered by Disqus

Podobne pojedynki