Przejście z frani na pralkę automatyczną było prawdziwą rewolucją w domach. Ogromna oszczędność czasu, wody i energii sprawiła, że pralka stała się stałym elementem w łazienkowej zabudowie.  Rynek pralek ten wciąż się powiększa – pojawiają się nowe parametry, ułatwiają nam robienie prania, ale utrudniają wybór odpowiedniego produktu. 

Istnieje kilka istotnych rzeczy, na które warto zwracać uwagę kupując pralkę. Po pierwsze klasa energetyczna – A jest najwyższa i gwarantuje niższe zużycie energii elektrycznej.  Po drugie – ładowność. Im więcej prania robisz w ciągu tygodnia, tym większa ładowność będzie Ci potrzebna. Przedział jest spory – od 0,8 kg do nawet 12 kg. Chcesz chronić delikatne ubrania? Wybierz tę, która skutecznie wypierze materiał w niskiej temperaturze.

Beko AWTE 6511 BWW3 czy Beko WMD 75107

Wynik

Brak zwycięzcy
Sprawdź cechy obu produktów i zdecyduj sam
Beko AWTE 6511 BWW3
Beko WMD 75107
Remis

Cechy

Beko
Beko AWTE 6511 BWW3
czy
Beko
Beko WMD 75107
PARAMETRY FIZYCZNE
Kolor
Białe
Kolor
Białe
DANE PODSTAWOWE
Producent
Beko
Producent
Beko

Opinie

100% poleca ten produkt

Beko AWTE 6511 BWW3
 1. Polecam.

  Opinie napisał(a) Katarzyna dnia

 2. Pralka kupiona pod koniec grudnia 2017. Od samego początku nie działała - nie podgrzewa wody. Wada została zgłoszona na początku stycznia 2018 i od tej pory zaczęła się nasza długa historia z obsługą klienta firmy BEKO. Najpierw czekaliśmy 21 dni na naprawę, później kolejne na wymianę części a teraz minęło już ponad 30 dni i ciągle czekamy a firma twierdzi, że być może nam pralkę wymieni ale trzeba poczekać i może z nami się za tydzień skontaktują. Nie tak to powinno wyglądać. Przecież produkt nie działa i nie może być użytkowany od samego początku. Nie polecam ani produktu ani firmy BEKO ze względu na zupełny brak szacunku do klienta.

  Opinie napisał(a) zuu dnia

 3. Nie podgrzewa wody na programie Pranie codzienne 30, serwisant twierdzi,że tak ma być, a przecież w opisie programu jest pranie w tem. 30 st!

  Opinie napisał(a) Waldi dnia

100% poleca ten produkt

Beko WMD 75107
 1. Łatwa w obsłudze , dobrze pierze , regulacja czasu prania poprzez zmniejszanie temperatury i obrotów wirowania ,jest mniejsza i lżejsza od standardowej. Wadą jest hałas ,przy praniu i wirowaniu ,niepotrzebne długie programy ,których się nie używa.Trzęsie się przy wirowaniu co jest bardzo odczuwalne przy większych obrotach wirowania.

  Opinie napisał(a) cokupic_anonymouse dnia

  Zalety
  dobrze pierze
  Wady
  długość czasu prania
  hałaśliwa
  przesuwa się
  zbyt duża ilość niepotrzebnych programów
 2. Rewelacyjna pralka za rewelacyjne pieniądze i przy tym darmowa 5-letnia gwarancja! Super!

  Opinie napisał(a) e...l dnia

  Zalety
  Cena
  Wady
  Brak!
 3. Jako gadżeciarz szczególną uwagę w tej pralce zwracam uwagę na wyświetlacz. Nie dosyć, że jest on duży, to jeszcze skupia w sobie wiele opcji. Pozostałe jej parametry także wypadają bardzo korzystnie, zwłaszcza na tle atrakcyjnej ceny.

  Opinie napisał(a) gierni dnia

  Zalety
  praktyczność ustawień
  stabilna
comments powered by Disqus

Podobne pojedynki