Przejście z frani na pralkę automatyczną było prawdziwą rewolucją w domach. Ogromna oszczędność czasu, wody i energii sprawiła, że pralka stała się stałym elementem w łazienkowej zabudowie.  Rynek pralek ten wciąż się powiększa – pojawiają się nowe parametry, ułatwiają nam robienie prania, ale utrudniają wybór odpowiedniego produktu. 

Istnieje kilka istotnych rzeczy, na które warto zwracać uwagę kupując pralkę. Po pierwsze klasa energetyczna – A jest najwyższa i gwarantuje niższe zużycie energii elektrycznej.  Po drugie – ładowność. Im więcej prania robisz w ciągu tygodnia, tym większa ładowność będzie Ci potrzebna. Przedział jest spory – od 0,8 kg do nawet 12 kg. Chcesz chronić delikatne ubrania? Wybierz tę, która skutecznie wypierze materiał w niskiej temperaturze.

Beko AWTE 6511 BWW3 czy Beko WMD 75107

Wynik

Brak zwycięzcy
Sprawdź cechy obu produktów i zdecyduj sam
Beko AWTE 6511 BWW3
Beko WMD 75107
Remis

Cechy

Beko
Beko AWTE 6511 BWW3
czy
Beko
Beko WMD 75107
PARAMETRY FIZYCZNE
Kolor
Białe
Kolor
Białe
DANE PODSTAWOWE
Producent
Beko
Producent
Beko

Opinie

100% poleca ten produkt

Beko AWTE 6511 BWW3
 1. Bardzo fajna pralka. Pierze dobrze, bardzo fajny program "Codzinne 30' "-> szybkie pranie rzeczy które sa przepocone a nie brudne. Cicha I bardzo fajna ceha: głębokość 41,5cm

  Opinie napisał(a) Tomasz dnia

 2. Nie polecam. Przy programie codzienne 30st, woda się nie nagrzewa. Przy programie 60st bardzo długo woda się nagrzewa i trzeba czekać 3 godziny, zanim się wypierze. Ogólnie programy według mnie trwają za długo. Tzn. Za długi czas prania. Bęben bardzo mały, nadaje się dla max 2 osób, na pewno nie do dużej rodziny. Kolejnym minusem to brak odczytu ile zostało minut do końca prania. Porażka. Teraz już wiem, że w internecie na stronie beko będą najpiękniejsze informacje byle, żeby kupić a później wielkie rozczarowanie. NIE POLECAM

  Opinie napisał(a) Adena dnia

 3. Polecam.

  Opinie napisał(a) Katarzyna dnia

100% poleca ten produkt

Beko WMD 75107
 1. Łatwa w obsłudze , dobrze pierze , regulacja czasu prania poprzez zmniejszanie temperatury i obrotów wirowania ,jest mniejsza i lżejsza od standardowej. Wadą jest hałas ,przy praniu i wirowaniu ,niepotrzebne długie programy ,których się nie używa.Trzęsie się przy wirowaniu co jest bardzo odczuwalne przy większych obrotach wirowania.

  Opinie napisał(a) cokupic_anonymouse dnia

  Zalety
  dobrze pierze
  Wady
  długość czasu prania
  hałaśliwa
  przesuwa się
  zbyt duża ilość niepotrzebnych programów
 2. Rewelacyjna pralka za rewelacyjne pieniądze i przy tym darmowa 5-letnia gwarancja! Super!

  Opinie napisał(a) e...l dnia

  Zalety
  Cena
  Wady
  Brak!
 3. Jako gadżeciarz szczególną uwagę w tej pralce zwracam uwagę na wyświetlacz. Nie dosyć, że jest on duży, to jeszcze skupia w sobie wiele opcji. Pozostałe jej parametry także wypadają bardzo korzystnie, zwłaszcza na tle atrakcyjnej ceny.

  Opinie napisał(a) gierni dnia

  Zalety
  praktyczność ustawień
  stabilna
comments powered by Disqus

Podobne pojedynki