Przejście z frani na pralkę automatyczną było prawdziwą rewolucją w domach. Ogromna oszczędność czasu, wody i energii sprawiła, że pralka stała się stałym elementem w łazienkowej zabudowie.  Rynek pralek ten wciąż się powiększa – pojawiają się nowe parametry, ułatwiają nam robienie prania, ale utrudniają wybór odpowiedniego produktu. 

Istnieje kilka istotnych rzeczy, na które warto zwracać uwagę kupując pralkę. Po pierwsze klasa energetyczna – A jest najwyższa i gwarantuje niższe zużycie energii elektrycznej.  Po drugie – ładowność. Im więcej prania robisz w ciągu tygodnia, tym większa ładowność będzie Ci potrzebna. Przedział jest spory – od 0,8 kg do nawet 12 kg. Chcesz chronić delikatne ubrania? Wybierz tę, która skutecznie wypierze materiał w niskiej temperaturze.

Beko MWTV 7533 XB czy Beko WMD 75107

Wynik

Brak zwycięzcy
Sprawdź cechy obu produktów i zdecyduj sam
Beko MWTV 7533 XB
Beko WMD 75107
Remis

Cechy

Beko
Beko MWTV 7533 XB
czy
Beko
Beko WMD 75107
PARAMETRY FIZYCZNE
Kolor
Białe
Kolor
Białe
FIZYCZNE
Ładowanie
Od frontu
Ładowanie
Od frontu
DANE PODSTAWOWE
Producent
Beko
Producent
Beko

Opinie

100% poleca ten produkt

Beko MWTV 7533 XB
 1. Pralka słaba. Dołóżcie kilka zł i kupcie coś lepszego. Straszne problemy z serwisem (zbywaja ludzi). Pralka myje tak sobie (mam prównanie do pralki Samsunga), jest głośna, jest strasznie niestabilna (chodzi, a wręcz biega po łazience w trakcie wirowania), przy próbie wyprania czegoś takiego jak cienka, letnia kołdra najczęściej spotkacie się z tym, że pralka w ogóle tego nie odwiruje (daleko temu do 7 kilo, ale i tak system zabezpieczający nie pozwoli na włączenie wirowania). Jeżeli lubicie mokre pogniecione i średnio wyprane pranie, to jest to produkt dla Was.

  Opinie napisał(a) Marcin dnia

 2. Super pralka, robi pranie tak cicho, ze az miło sie pierze ale wszystko jest wyprane super!Polecam

  Opinie napisał(a) Ania. dnia

  Zalety
  funkcjonalność
  stabilność pracy
  efektywność
  zużycie energii
 3. Mam tą pralkę od kilku dni ale jestem bardzo zadowolona, bardzo cicho chodzi, i ma fajne programy do wyboru, bardzo polecam!

  Opinie napisał(a) DOMINIKA dnia

100% poleca ten produkt

Beko WMD 75107
 1. Łatwa w obsłudze , dobrze pierze , regulacja czasu prania poprzez zmniejszanie temperatury i obrotów wirowania ,jest mniejsza i lżejsza od standardowej. Wadą jest hałas ,przy praniu i wirowaniu ,niepotrzebne długie programy ,których się nie używa.Trzęsie się przy wirowaniu co jest bardzo odczuwalne przy większych obrotach wirowania.

  Opinie napisał(a) cokupic_anonymouse dnia

  Zalety
  dobrze pierze
  Wady
  długość czasu prania
  hałaśliwa
  przesuwa się
  zbyt duża ilość niepotrzebnych programów
 2. Rewelacyjna pralka za rewelacyjne pieniądze i przy tym darmowa 5-letnia gwarancja! Super!

  Opinie napisał(a) e...l dnia

  Zalety
  Cena
  Wady
  Brak!
 3. Jako gadżeciarz szczególną uwagę w tej pralce zwracam uwagę na wyświetlacz. Nie dosyć, że jest on duży, to jeszcze skupia w sobie wiele opcji. Pozostałe jej parametry także wypadają bardzo korzystnie, zwłaszcza na tle atrakcyjnej ceny.

  Opinie napisał(a) gierni dnia

  Zalety
  praktyczność ustawień
  stabilna
comments powered by Disqus

Podobne pojedynki