Przejście z frani na pralkę automatyczną było prawdziwą rewolucją w domach. Ogromna oszczędność czasu, wody i energii sprawiła, że pralka stała się stałym elementem w łazienkowej zabudowie.  Rynek pralek ten wciąż się powiększa – pojawiają się nowe parametry, ułatwiają nam robienie prania, ale utrudniają wybór odpowiedniego produktu. 

Istnieje kilka istotnych rzeczy, na które warto zwracać uwagę kupując pralkę. Po pierwsze klasa energetyczna – A jest najwyższa i gwarantuje niższe zużycie energii elektrycznej.  Po drugie – ładowność. Im więcej prania robisz w ciągu tygodnia, tym większa ładowność będzie Ci potrzebna. Przedział jest spory – od 0,8 kg do nawet 12 kg. Chcesz chronić delikatne ubrania? Wybierz tę, która skutecznie wypierze materiał w niskiej temperaturze.

Beko SWRE7512XWW2 czy Samsung Eco Bubble WF0602WKE

Wynik

Brak zwycięzcy
Sprawdź cechy obu produktów i zdecyduj sam
Beko SWRE7512XWW2
Samsung Eco Bubble WF0602WKE
Remis

Cechy

Beko
Beko SWRE7512XWW2
czy
Samsung
Samsung Eco Bubble WF0602WKE
PARAMETRY FIZYCZNE
Kolor
Białe
Kolor
Białe
DANE PODSTAWOWE
Producent
Beko
Producent
Samsung

Opinie

100% poleca ten produkt

Beko SWRE7512XWW2
 1. Polecam. Świetna pralka za małe pieniądze.

  Opinie napisał(a) piotr dnia

 2. moim zdaniem ważenie prania w pralkach beko to tani chwyt marketingowy. Do wyprania 1 szt ręcznika pralka brała pół bębna wody do każdego cyklu (pranie, płukanie itd) Ręcznik po prostu pływał po powierzchni! przy programie xpress super short, w instrukcji wskazano że pralka w tym cyklu bierze 62l wody!! Rzekomo tylko jeden program tak naprawdę waży pranie, jestem ciekawa który...

  Opinie napisał(a) Monika dnia

  Zalety
  ładowność
  Wady
  zużycie wody
 3. Jak na razie jest OK, trochę za dużo "chodzi".

  Opinie napisał(a) Dariusz dnia

0% poleca ten produkt

Samsung Eco Bubble WF0602WKE
 1. Pralkę użytkuję od prawie roku i jestem z niej zadowolona w 100%, Posiada wiele programów, które można zmieniać. Bardzo prosta w obsłudze wystarczy wybrać program i sam dobiera wszystkie parametry (temperaturę, ilość płukań, długość prania, ilość wirowań). Opcja mniej zagnieceń także bardzo dobrze się sprawdza. Energooszczędna i nie pobiera dużo wody. Spełnia wszystkie moje oczekiwania jakie miałam przy wyborze pralki.

  Opinie napisał(a) Użytkownik Ceneo dnia

  Zalety
  dobrze pierze
  duży bebęn
  energooszczędność
  funkcja mniej zagnieceń
  prosta obsługa
  zabezpieczenie przed dziećmi
 2. Witam. Zakupiłam pralkę w marcu. Użytkowana była ona przez miesiąc, po czym spalił się silnik i moduł sterujący. Na silnik serwis oczekiwał aż 3 tygodnie! Gdy go przysłali i wymienili to dopiero okazało się, że spalony jest również moduł sterujący, na który znowu trzeba było czekać. Po sprowadzeniu okazało się że nie pasuje do tej pralki, zamówiono kolejny, także zły. Od 6 tygodni jestem pozbawiona pralki, a firma Samsung nie kwapi się do jej wymiany. Ciągłe telefony i cały czas karzą czekać, a każda rozmowa jak wiadomo jest płatna. Wydałam już chyba 100 zł na rozmowy z konsultantami, którzy nic nie mogą powiedzieć, a pralki jak nie było tak nie ma. Szanowny pan w serwisie powiedział, że można pranie przywozić do nich i prać... Myślałam, że płacąc nie małą sumę za pralkę będzie mi służyła, ale jak widać nie. NIE POLECAM :(

  Opinie napisał(a) Użytkownik Ceneo dnia

  Zalety
  efektywność
  zużycie energii
  Wady
  głośność pracy
  rozwaliła się po miesiącu
 3. Potwierdzam opinię mojego przedmówcy!!!!! Tylko moja pralka od razu była popsuta!! Oby wytrzymała choć tyle co jego czyli 3 lata i fruuu na śmieci !!! Choć kto wie może już po roku tam trafi !!

  Opinie napisał(a) b...f dnia

comments powered by Disqus

Podobne pojedynki