Przejście z frani na pralkę automatyczną było prawdziwą rewolucją w domach. Ogromna oszczędność czasu, wody i energii sprawiła, że pralka stała się stałym elementem w łazienkowej zabudowie.  Rynek pralek ten wciąż się powiększa – pojawiają się nowe parametry, ułatwiają nam robienie prania, ale utrudniają wybór odpowiedniego produktu. 

Istnieje kilka istotnych rzeczy, na które warto zwracać uwagę kupując pralkę. Po pierwsze klasa energetyczna – A jest najwyższa i gwarantuje niższe zużycie energii elektrycznej.  Po drugie – ładowność. Im więcej prania robisz w ciągu tygodnia, tym większa ładowność będzie Ci potrzebna. Przedział jest spory – od 0,8 kg do nawet 12 kg. Chcesz chronić delikatne ubrania? Wybierz tę, która skutecznie wypierze materiał w niskiej temperaturze.

Beko WKB 51022 PL PTY czy Candy GO4 1272 D

Wynik

Brak zwycięzcy
Sprawdź cechy obu produktów i zdecyduj sam
Beko WKB 51022 PL PTY
Candy GO4 1272 D
Remis

Cechy

Beko
Beko WKB 51022 PL PTY
czy
Candy
Candy GO4 1272 D

Opinie

100% poleca ten produkt

Beko WKB 51022 PL PTY
 1. ...

  Opinie napisał(a) tomek dnia

 2. polecam

  Opinie napisał(a) R. dnia

 3. zdecydowaliśmy się na nią ze względu na gabaryty, bo musiała się zmieścić do zabudowy, plus do zdejmowany blat, na razie spisuje się bez zarzutu, oby tak dalej, to nasz drugi produkt Beko, poprzednio była lodówka, 3 lata chodzi i wszystko ok, stąd teraz wybór pralki, cena też wydawała się atrakcyjna w stosunku do tego co oferuje technika w tej pralce, dużo programów, a ten prawie w 15 min super dla ciuszków które szybko trzeba przeprać

  Opinie napisał(a) Anonimowy dnia

  Zalety
  efektywność

Brak opinii

Candy GO4 1272 D
comments powered by Disqus

Podobne pojedynki