Przejście z frani na pralkę automatyczną było prawdziwą rewolucją w domach. Ogromna oszczędność czasu, wody i energii sprawiła, że pralka stała się stałym elementem w łazienkowej zabudowie.  Rynek pralek ten wciąż się powiększa – pojawiają się nowe parametry, ułatwiają nam robienie prania, ale utrudniają wybór odpowiedniego produktu. 

Istnieje kilka istotnych rzeczy, na które warto zwracać uwagę kupując pralkę. Po pierwsze klasa energetyczna – A jest najwyższa i gwarantuje niższe zużycie energii elektrycznej.  Po drugie – ładowność. Im więcej prania robisz w ciągu tygodnia, tym większa ładowność będzie Ci potrzebna. Przedział jest spory – od 0,8 kg do nawet 12 kg. Chcesz chronić delikatne ubrania? Wybierz tę, która skutecznie wypierze materiał w niskiej temperaturze.

BEKO WMB 51011 PLF czy BEKO WMY 61033 PL PTLB2

Wynik

Brak zwycięzcy
Sprawdź cechy obu produktów i zdecyduj sam
BEKO WMB 51011 PLF
BEKO WMY 61033 PL PTLB2
Remis

Cechy

BEKO
BEKO WMB 51011 PLF
czy
BEKO
BEKO WMY 61033 PL PTLB2

Opinie

Brak opinii

BEKO WMB 51011 PLF

100% poleca ten produkt

BEKO WMY 61033 PL PTLB2
  1. Prosta w obsłudze, ładny wygląd, cicha praca, duży wybór programów, ustawianie prędkości wirowania: 1000 obrotów, 800 i 600. Uważam, że w zupełności wystarczyłoby 600 - bardzo dobrze odwirowuje. Ogromniaste (i szeroko otwierające się) drzwiczki dodają pralce niesamowitego uroku i ułatwiają wyjmowanie prania. Polecam.

    Opinie napisał(a) Magda dnia

  2. Nie dopiera mocno zabrudzonych ubrań, poza tym jest głośna więc do bloku nie polecam.

    Opinie napisał(a) Jola dnia

  3. Ogólnie jestem zadowolony z zakupu. Pralka ładnie wygląda. Wprawdzie nieco głośno pobiera wodę ale poza tym jest dość cicha. Jest dużo programów do wybrania. Czytelny wyświetlacz i co jest bardzo funkcjonalne odroczenie zakończenia prania. nawet do 24 h.

    Opinie napisał(a) An... dnia

comments powered by Disqus

Podobne pojedynki