Przejście z frani na pralkę automatyczną było prawdziwą rewolucją w domach. Ogromna oszczędność czasu, wody i energii sprawiła, że pralka stała się stałym elementem w łazienkowej zabudowie.  Rynek pralek ten wciąż się powiększa – pojawiają się nowe parametry, ułatwiają nam robienie prania, ale utrudniają wybór odpowiedniego produktu. 

Istnieje kilka istotnych rzeczy, na które warto zwracać uwagę kupując pralkę. Po pierwsze klasa energetyczna – A jest najwyższa i gwarantuje niższe zużycie energii elektrycznej.  Po drugie – ładowność. Im więcej prania robisz w ciągu tygodnia, tym większa ładowność będzie Ci potrzebna. Przedział jest spory – od 0,8 kg do nawet 12 kg. Chcesz chronić delikatne ubrania? Wybierz tę, która skutecznie wypierze materiał w niskiej temperaturze.

BEKO WMB 61232 PL PTM czy Electrolux EWS 11056 EDU

Wynik

Brak zwycięzcy
Sprawdź cechy obu produktów i zdecyduj sam
BEKO WMB 61232 PL PTM
Electrolux EWS 11056 EDU
Remis

Cechy

BEKO
BEKO WMB 61232 PL PTM
czy
Electrolux
Electrolux EWS 11056 EDU

Opinie

100% poleca ten produkt

BEKO WMB 61232 PL PTM
  1. Pralka ma bardzo fajne programy, program codzienny krotki, a dodatkowo moge ustawic w nim temperature i szybkosc wirowania. W starej pralce beko taki szybki program byl ustawiony tylko na 30 stopni, a w tej mozna sobie wybierac. Cicho chodzi i mam nadzieje, ze nie bedzie z nia problemow.

    Opinie napisał(a) mag dnia

  2. Ogólnie jestem zadowolony, pralka niewielka jeżeli chodzi o wymiary, prosty i intuicyjny interface, duża ilość programów, prosta instalacja. Jedyne co mnie osobiście przeszkadza to bardzo głośne zamykanie drzwi i trochę głośna praca silnika w cyklu prania, słychać że jest to silnik szczotkowy ponieważ prawe obroty są cichsze od lewych, słychać po prostu charakterystyczne dla szczotek dźwięki. Sytuacja zmienia się podczas wirowania, im wyższa prędkość tym ciszej. Jak na swoją cenę ogólna opinia bardzo dobra. Nie ma co oczekiwać od pralki za 900zł że będzie "idealna" pod każdym względem, także wystawiam ocenę bardzo dobrą i niech mi służy :) Polecam :)

    Opinie napisał(a) Michał dnia

  3. Wszystko ok.

    Opinie napisał(a) awo77 dnia

Brak opinii

Electrolux EWS 11056 EDU
comments powered by Disqus

Podobne pojedynki