Przejście z frani na pralkę automatyczną było prawdziwą rewolucją w domach. Ogromna oszczędność czasu, wody i energii sprawiła, że pralka stała się stałym elementem w łazienkowej zabudowie.  Rynek pralek ten wciąż się powiększa – pojawiają się nowe parametry, ułatwiają nam robienie prania, ale utrudniają wybór odpowiedniego produktu. 

Istnieje kilka istotnych rzeczy, na które warto zwracać uwagę kupując pralkę. Po pierwsze klasa energetyczna – A jest najwyższa i gwarantuje niższe zużycie energii elektrycznej.  Po drugie – ładowność. Im więcej prania robisz w ciągu tygodnia, tym większa ładowność będzie Ci potrzebna. Przedział jest spory – od 0,8 kg do nawet 12 kg. Chcesz chronić delikatne ubrania? Wybierz tę, która skutecznie wypierze materiał w niskiej temperaturze.

Beko WMD 75107 czy BEKO WTV8734XC0M

Wynik

Brak zwycięzcy
Sprawdź cechy obu produktów i zdecyduj sam
Beko WMD 75107
BEKO WTV8734XC0M
Remis

Cechy

Beko
Beko WMD 75107
czy
BEKO
BEKO WTV8734XC0M
PARAMETRY FIZYCZNE
Kolor
Białe
Kolor
Szare
FIZYCZNE
Ładowanie
Od frontu
Ładowanie
Od frontu
DANE PODSTAWOWE
Producent
Beko
Producent
Beko

Opinie

100% poleca ten produkt

Beko WMD 75107
 1. Łatwa w obsłudze , dobrze pierze , regulacja czasu prania poprzez zmniejszanie temperatury i obrotów wirowania ,jest mniejsza i lżejsza od standardowej. Wadą jest hałas ,przy praniu i wirowaniu ,niepotrzebne długie programy ,których się nie używa.Trzęsie się przy wirowaniu co jest bardzo odczuwalne przy większych obrotach wirowania.

  Opinie napisał(a) Użytkownik Ceneo dnia

 2. Rewelacyjna pralka za rewelacyjne pieniądze i przy tym darmowa 5-letnia gwarancja! Super!

  Opinie napisał(a) b...e dnia

 3. Jako gadżeciarz szczególną uwagę w tej pralce zwracam uwagę na wyświetlacz. Nie dosyć, że jest on duży, to jeszcze skupia w sobie wiele opcji. Pozostałe jej parametry także wypadają bardzo korzystnie, zwłaszcza na tle atrakcyjnej ceny.

  Opinie napisał(a) Użytkownik Ceneo dnia

100% poleca ten produkt

BEKO WTV8734XC0M
 1. Pralka nadal w fazie testów, natomiast można zauważyć, że jest bardzo cicha i prezentuje się niesamowicie. Mnogość programów jest satysfakcjonująca, a ładowność robi bardzo dobre wrażenie. Póki co produkt wart polecenia.

  Opinie napisał(a) Sławek dnia

  Zalety
  funkcjonalność
  głośność pracy
  ładowność
  zużycie energii
  Wady
  efektywność
comments powered by Disqus

Podobne pojedynki