Przejście z frani na pralkę automatyczną było prawdziwą rewolucją w domach. Ogromna oszczędność czasu, wody i energii sprawiła, że pralka stała się stałym elementem w łazienkowej zabudowie.  Rynek pralek ten wciąż się powiększa – pojawiają się nowe parametry, ułatwiają nam robienie prania, ale utrudniają wybór odpowiedniego produktu. 

Istnieje kilka istotnych rzeczy, na które warto zwracać uwagę kupując pralkę. Po pierwsze klasa energetyczna – A jest najwyższa i gwarantuje niższe zużycie energii elektrycznej.  Po drugie – ładowność. Im więcej prania robisz w ciągu tygodnia, tym większa ładowność będzie Ci potrzebna. Przedział jest spory – od 0,8 kg do nawet 12 kg. Chcesz chronić delikatne ubrania? Wybierz tę, która skutecznie wypierze materiał w niskiej temperaturze.

Bosch Classixx 6 WAB20263PL czy Bosch WAE 2039 JPL

Wynik

Brak zwycięzcy
Sprawdź cechy obu produktów i zdecyduj sam
Bosch Classixx 6 WAB20263PL
Bosch WAE 2039 JPL
Remis

Cechy

Bosch
Bosch Classixx 6 WAB20263PL
czy
Bosch
Bosch WAE 2039 JPL
FIZYCZNE
Ładowanie
Od frontu
Ładowanie
Od frontu
DANE PODSTAWOWE
Producent
Bosch
Producent
Bosch

Opinie

100% poleca ten produkt

Bosch Classixx 6 WAB20263PL
 1. produkt zgodny z oczekiwaniem

  Opinie napisał(a) przemek dnia

  Zalety
  prosta w obsłudze
  dobra jakość przy nis
 2. Pralka moja Classixx 6 się nazywa, a to Bosch-a jest maszyna. Jest wysmukła, biała, ładna i no gustu mi przypadła. Ecraf znaczek ma na sobie, alergikom to coś powie. Wiele opcji i systemów, z praniem nie mam już problemów. Więc zachwalam ją o rana z nią nie straszna żadna plama.

  Opinie napisał(a) Agnieszka dnia

 3. Co tu nie mówić bardzo dobry sprzęt,dobrze pierze i odwirowuje, Wielostopniowa ochrona przed zalaniem. Ekonomiczna bardzo w pobieraniu wody jak i prądu. Wyświetl. info. o przebiegu programu, temp., obrotach wirowania, czasie do końca prania W pełni elektroniczne sterowanie za pomocą jednego pokrętła dla wszystkich programów AquaSpar - system zraszania prania Automatyka wagowa Kontrola ilości piany Kontrola wyważenia urządzenia Wskaźnik przedozowania Sygnał akustyczny informujący o zakończeniu programu Zabezpieczenie urządzenia przed otworzeniem przez dzieci Średnica drzwi pralki: 30 cm; kolor ramy okna: biały; kąt otwarcia drzwi: 140° Ponadto bardzo dobra dla alergików...Mam córkę z tą przypadłoscią,to wiem.. Polecam ją bardzo,bo warta jest swej dobrej reputacji... !!!!! :)

  Opinie napisał(a) Adam dnia

100% poleca ten produkt

Bosch WAE 2039 JPL
 1. super

  Opinie napisał(a) maciej dnia

 2. Produkt godny polecenia.

  Opinie napisał(a) blus dnia

  Zalety
  efektywność
  głośność pracy
  zużycie energii
 3. Barzo dobra. Cicha.

  Opinie napisał(a) Ja... dnia

comments powered by Disqus

Podobne pojedynki