Przejście z frani na pralkę automatyczną było prawdziwą rewolucją w domach. Ogromna oszczędność czasu, wody i energii sprawiła, że pralka stała się stałym elementem w łazienkowej zabudowie.  Rynek pralek ten wciąż się powiększa – pojawiają się nowe parametry, ułatwiają nam robienie prania, ale utrudniają wybór odpowiedniego produktu. 

Istnieje kilka istotnych rzeczy, na które warto zwracać uwagę kupując pralkę. Po pierwsze klasa energetyczna – A jest najwyższa i gwarantuje niższe zużycie energii elektrycznej.  Po drugie – ładowność. Im więcej prania robisz w ciągu tygodnia, tym większa ładowność będzie Ci potrzebna. Przedział jest spory – od 0,8 kg do nawet 12 kg. Chcesz chronić delikatne ubrania? Wybierz tę, która skutecznie wypierze materiał w niskiej temperaturze.

Bosch Classixx 6 WAB20263PL czy Bosch WAE2037EPL

Wynik

Brak zwycięzcy
Sprawdź cechy obu produktów i zdecyduj sam
Bosch Classixx 6 WAB20263PL
Bosch WAE2037EPL
Remis

Cechy

Bosch
Bosch Classixx 6 WAB20263PL
czy
Bosch
Bosch WAE2037EPL
FIZYCZNE
Ładowanie
Od frontu
Ładowanie
Od frontu
DANE PODSTAWOWE
Producent
Bosch
Producent
Bosch

Opinie

100% poleca ten produkt

Bosch Classixx 6 WAB20263PL
 1. Pralka moja Classixx 6 się nazywa, a to Bosch-a jest maszyna. Jest wysmukła, biała, ładna i no gustu mi przypadła. Ecraf znaczek ma na sobie, alergikom to coś powie. Wiele opcji i systemów, z praniem nie mam już problemów. Więc zachwalam ją o rana z nią nie straszna żadna plama.

  Opinie napisał(a) Agnieszka dnia

 2. Bardzo dobry sprzęt. Cichy i niezawodny. Polecam.

  Opinie napisał(a) Beata dnia

 3. Pralka jest cicha, ma wszystkie niezbędne programy prania odzieży, ale co jest dla mnie najważniejsze nie zaciąga ubrań jak to robiła moja poprzednia pralka marki Electrolux. Można w niej prać nawet rajstopy uniwersalne.

  Opinie napisał(a) Lidia dnia

100% poleca ten produkt

Bosch WAE2037EPL
 1. Ten model pralki polecił mi BOSCH POLSKA. Od czterech lat pracuje codziennie. Do dziś bez żadnej usterki. Wygląda jak nowa.

  Opinie napisał(a) dnia

 2. praplka ok ale cena za wysoka jak za taki model

  Opinie napisał(a) jozef dnia

 3. Pralkę kupiłam 3 lata temu, ma trójkę dzieci , pralka pierze codziennie. Jest cicha, super wiruje i co najważniejsze bęben ma wsadu do 7 kg. Produkt super polecam..

  Opinie napisał(a) Beata Trelińska dnia

comments powered by Disqus

Podobne pojedynki