Przejście z frani na pralkę automatyczną było prawdziwą rewolucją w domach. Ogromna oszczędność czasu, wody i energii sprawiła, że pralka stała się stałym elementem w łazienkowej zabudowie.  Rynek pralek ten wciąż się powiększa – pojawiają się nowe parametry, ułatwiają nam robienie prania, ale utrudniają wybór odpowiedniego produktu. 

Istnieje kilka istotnych rzeczy, na które warto zwracać uwagę kupując pralkę. Po pierwsze klasa energetyczna – A jest najwyższa i gwarantuje niższe zużycie energii elektrycznej.  Po drugie – ładowność. Im więcej prania robisz w ciągu tygodnia, tym większa ładowność będzie Ci potrzebna. Przedział jest spory – od 0,8 kg do nawet 12 kg. Chcesz chronić delikatne ubrania? Wybierz tę, która skutecznie wypierze materiał w niskiej temperaturze.

Bosch Classixx 6 WAB20263PL czy BOSCH WAQ 28422

Wynik

Brak zwycięzcy
Sprawdź cechy obu produktów i zdecyduj sam
Bosch Classixx 6 WAB20263PL
BOSCH WAQ 28422
Remis

Cechy

Bosch
Bosch Classixx 6 WAB20263PL
czy
BOSCH
BOSCH WAQ 28422
FIZYCZNE
Ładowanie
Od frontu
Ładowanie
Od frontu
DANE PODSTAWOWE
Producent
Bosch
Producent
Bosch

Opinie

100% poleca ten produkt

Bosch Classixx 6 WAB20263PL
 1. produkt zgodny z oczekiwaniem

  Opinie napisał(a) Użytkownik Ceneo dnia

  Zalety
  prosta w obsłudze
  dobra jakość przy nis
 2. Pralka moja Classixx 6 się nazywa, a to Bosch-a jest maszyna. Jest wysmukła, biała, ładna i no gustu mi przypadła. Ecraf znaczek ma na sobie, alergikom to coś powie. Wiele opcji i systemów, z praniem nie mam już problemów. Więc zachwalam ją o rana z nią nie straszna żadna plama.

  Opinie napisał(a) Użytkownik Ceneo dnia

 3. Co tu nie mówić bardzo dobry sprzęt,dobrze pierze i odwirowuje, Wielostopniowa ochrona przed zalaniem. Ekonomiczna bardzo w pobieraniu wody jak i prądu. Wyświetl. info. o przebiegu programu, temp., obrotach wirowania, czasie do końca prania W pełni elektroniczne sterowanie za pomocą jednego pokrętła dla wszystkich programów AquaSpar - system zraszania prania Automatyka wagowa Kontrola ilości piany Kontrola wyważenia urządzenia Wskaźnik przedozowania Sygnał akustyczny informujący o zakończeniu programu Zabezpieczenie urządzenia przed otworzeniem przez dzieci Średnica drzwi pralki: 30 cm; kolor ramy okna: biały; kąt otwarcia drzwi: 140° Ponadto bardzo dobra dla alergików...Mam córkę z tą przypadłoscią,to wiem.. Polecam ją bardzo,bo warta jest swej dobrej reputacji... !!!!! :)

  Opinie napisał(a) Użytkownik Ceneo dnia

Brak opinii

BOSCH WAQ 28422
comments powered by Disqus

Podobne pojedynki