Przejście z frani na pralkę automatyczną było prawdziwą rewolucją w domach. Ogromna oszczędność czasu, wody i energii sprawiła, że pralka stała się stałym elementem w łazienkowej zabudowie.  Rynek pralek ten wciąż się powiększa – pojawiają się nowe parametry, ułatwiają nam robienie prania, ale utrudniają wybór odpowiedniego produktu. 

Istnieje kilka istotnych rzeczy, na które warto zwracać uwagę kupując pralkę. Po pierwsze klasa energetyczna – A jest najwyższa i gwarantuje niższe zużycie energii elektrycznej.  Po drugie – ładowność. Im więcej prania robisz w ciągu tygodnia, tym większa ładowność będzie Ci potrzebna. Przedział jest spory – od 0,8 kg do nawet 12 kg. Chcesz chronić delikatne ubrania? Wybierz tę, która skutecznie wypierze materiał w niskiej temperaturze.

Bosch Serie 6 VarioPerfect WLK2427EPL czy Electrolux EWT0862TDW

Wynik

Brak zwycięzcy
Sprawdź cechy obu produktów i zdecyduj sam
Bosch Serie 6 VarioPerfect WLK2427EPL
Electrolux EWT0862TDW
Remis

Cechy

Bosch
Bosch Serie 6 VarioPerfect WLK2427EPL
czy
Electrolux
Electrolux EWT0862TDW

Opinie

100% poleca ten produkt

Bosch Serie 6 VarioPerfect WLK2427EPL
  1. Na początku pralka chodziła w porządku. Po półtora roku nagle zaczęła wydawać dziwne dźwięki, w tym burczenie. Okazało się, że jest to bardzo częsta awaria, należy wymienić pompę. Udało zrobić się na gwarancji. Obecnie w trzecim roku użytkowania pralka nie dopiera lekkich plam, nawet z odplamiaczem, na standardowym programie, żeby doprała trzeba puścić długi dwugodzinny program. Dodatkowo coraz bardziej skacze. Nadmienię, że pralka jest używana dwa, góra trzy razy w tygodniu, a nie co dzień po kilka razy. Ogólnie nie polecam, model produkowany w Rosji..

    Opinie napisał(a) Ver dnia

  2. Mała,zgrabna, niezwykle pojemna i cicha. Super

    Opinie napisał(a) Darek dnia

Brak opinii

Electrolux EWT0862TDW
comments powered by Disqus

Podobne pojedynki