Przejście z frani na pralkę automatyczną było prawdziwą rewolucją w domach. Ogromna oszczędność czasu, wody i energii sprawiła, że pralka stała się stałym elementem w łazienkowej zabudowie.  Rynek pralek ten wciąż się powiększa – pojawiają się nowe parametry, ułatwiają nam robienie prania, ale utrudniają wybór odpowiedniego produktu. 

Istnieje kilka istotnych rzeczy, na które warto zwracać uwagę kupując pralkę. Po pierwsze klasa energetyczna – A jest najwyższa i gwarantuje niższe zużycie energii elektrycznej.  Po drugie – ładowność. Im więcej prania robisz w ciągu tygodnia, tym większa ładowność będzie Ci potrzebna. Przedział jest spory – od 0,8 kg do nawet 12 kg. Chcesz chronić delikatne ubrania? Wybierz tę, która skutecznie wypierze materiał w niskiej temperaturze.

Bosch WAE 20164PL czy Indesit IWD 71051 C ECO (EU)

Wynik

Brak zwycięzcy
Sprawdź cechy obu produktów i zdecyduj sam
Bosch WAE 20164PL
Indesit IWD 71051 C ECO (EU)
Remis

Cechy

Bosch
Bosch WAE 20164PL
czy
Indesit
Indesit IWD 71051 C ECO (EU)

Opinie

100% poleca ten produkt

Bosch WAE 20164PL
  1. Pralka niezawodna, prosta w obsłudze. Dla każdej kobiety - przyjaciółka, dla mężczyzny - pomocnik :) Wydane pieniądze zwróciły się w czystym praniu, braku stresu i ogólnym komforcie. POLECAM!

    Opinie napisał(a) Marlena Rucińska dnia

  2. jestem bardzo zadowolona ze swojej praleczki,od kiedy ja mam,nic sie w niej nie psuje,jest wyposazona w odpowiednie tzn.dopasowane do potrzeb naszej rodziny programy

    Opinie napisał(a) Eliza Drzazga dnia

  3. Mieliśmy pralkę model WFL2060. Pralkę kupiliśmy zaraz poślubię (13 lat temu) za pieniądze, które dostaliśmy z tej okazji. Pracowała bez zarzutu do tej pory. Niestety nie wytrzymała sprawnych paluszków mojego 10-cio miesięcznego synka i niszczycielskiej siły płynu do płukania. Synek tak kręcił programatorem, że pralka trochę zaczęła szaleć. Podczas wymiany szczotek, płyn z podajnika zalał programator. I tak nasza pralka zakończyła żywot.

    Opinie napisał(a) Beata Chylińska dnia

Brak opinii

Indesit IWD 71051 C ECO (EU)
comments powered by Disqus

Podobne pojedynki