Przejście z frani na pralkę automatyczną było prawdziwą rewolucją w domach. Ogromna oszczędność czasu, wody i energii sprawiła, że pralka stała się stałym elementem w łazienkowej zabudowie.  Rynek pralek ten wciąż się powiększa – pojawiają się nowe parametry, ułatwiają nam robienie prania, ale utrudniają wybór odpowiedniego produktu. 

Istnieje kilka istotnych rzeczy, na które warto zwracać uwagę kupując pralkę. Po pierwsze klasa energetyczna – A jest najwyższa i gwarantuje niższe zużycie energii elektrycznej.  Po drugie – ładowność. Im więcej prania robisz w ciągu tygodnia, tym większa ładowność będzie Ci potrzebna. Przedział jest spory – od 0,8 kg do nawet 12 kg. Chcesz chronić delikatne ubrania? Wybierz tę, która skutecznie wypierze materiał w niskiej temperaturze.

Bosch WAE 2039 KPL czy BOSCH WLT2446KPL

Wynik

Zwycięzca:
BOSCH WLT2446KPL

Ocena ogólna

Za: 0 powodów

Bosch WAE 2039 KPL

Ocena ogólna

Za: 7 powodów

BOSCH WLT2446KPL
BOSCH WLT2446KPL

Cechy

Bosch
Bosch WAE 2039 KPL
czy
BOSCH
BOSCH WLT2446KPL
PARAMETRY FIZYCZNE
Kolor
Białe
Kolor
Białe
FIZYCZNE
Ładowanie
Od frontu
Ładowanie
Od frontu
DANE PODSTAWOWE
Producent
Bosch
Producent
Bosch

Przewagi

7 powodów dla BOSCH WLT2446KPL

BOSCH WLT2446KPL
ZUŻYCIE
Wody na cykl 40 litrów czy 47 litrów Pralka BOSCH WLT2446KPL zużywa o 7 l mniej wody w jednym podstawowym cyklu niż Bosch WAE 2039 KPL.
WIROWANIE
Prędkość 1200 obr./min. czy 1000 obr./min. Pralka BOSCH WLT2446KPL wiruje z prędkością o 200 obr./min większą niż Bosch WAE 2039 KPL.
KLASA
Klasa wirowania B czy C BOSCH WLT2446KPL ma lepszą klasę wirowania od Bosch WAE 2039 KPL.
Klasa energetyczna A+++ czy A++ BOSCH WLT2446KPL zużywa mniej energii niż Bosch WAE 2039 KPL.
FIZYCZNE
Szerokość 59,8 cm czy 60 cm BOSCH WLT2446KPL jest o 60 cm węższa od Bosch WAE 2039 KPL.
Głębokość 44,6 cm czy 59 cm BOSCH WLT2446KPL jest o 59 cm płytsza od Bosch WAE 2039 KPL.
Ładowność 6,5 kg czy 7,5 kg W pralce BOSCH WLT2446KPL możesz wyprać o 1 kg więcej odzieży niż w Bosch WAE 2039 KPL w czasie jednego prania.

Opinie

100% poleca ten produkt

Bosch WAE 2039 KPL
 1. Mam dwojkę malych dzieci, pralka chodzi u mnie codziennie. Jestem bardzo ale to bardzo zadowolona z mojej pralki. Jeszcze nigdy mnie nie zawiodla. Ma świetne programy np. na krótki pranie, pranie bez zagnieceń, pranie koszul. Do tego bardzo cicho chodzi. No jest rewelacyjna. Nie wyobrażam sobie codziennego życia bez mojej pralki. Gorąco wszystkim polecam pralki marki Bosh. Namówiłam już moją mamę i siostrę i są zachwycone. To naprawdę szczera opinia wypraktykowana. Polecam i pozdrawiam.

  Opinie napisał(a) Edyta Woińska dnia

 2. Wyżej wymieniony model pralki zakupiłam wraz z mężem kiedy wprowadzaliśmy się do nowego mieszkania, w momencie kiedy byłam w ciąży. Teraz kiedy synek jest już z nami w 100% mogę rzetelnie ocenić i polecić wszystkim rodzicom tę pralkę, gdyż specjalna funkcja dodatkowego płukania jest idealna dla takich maluszków, a ja jako matka jestem spokojna o zdrowie mojego dziecka.

  Opinie napisał(a) Emilia Trembowska dnia

 3. Pralka wyróżnia się tym, że posiada duży wybór programów do prania: super krótki 15minut, 40minut, oraz wiele innych jak: jeans, program do prania ubranek dla dzieci,tkaniny lekkie, program bawełna posiada zakres możliwości ustawienia różnych temperatur prania.itp.dodatkowe funkcje takie jak: dodatkowe płukanie, czy wybielanie. , Dużym Plusem jest wyświetlacz, pokazuje w jakiej fazie prania jest pralka oraz odlicza czas do zakończenia prania. Pralka świetnie wiruje. Możliwość ustawienia czasu automatycznego rozpoczęcia prania. Pralka spełnia wszystkie moje oczekiwania, dobra jakość za przystępną cenę. Zdecydowanie polecam.

  Opinie napisał(a) uzytkownik_anonimowy dnia

  Zalety
  energooszczędność
  duży zakres regulacji
  praktyczny
  pojemność
  niezawodność

100% poleca ten produkt

BOSCH WLT2446KPL
 1. Mam słabość do produktów marki Bosch. Posiadam ich już kilka i jestem z nich bardzo zadowolony. Jakoś wyróżniają się z tłumu. Cechują się bardzo wysoką funkcjonalnością, nie posiadają zbędnych upiększeń i zdobień.

  Opinie napisał(a) PIOTR dnia

  Zalety
  bardzo cicha - bezszczotkowy silnik
  przy 1000 obrotów - ubrania prawie suche
  mnogość programów - można modyfikować
  rozmiar - głębokość 44
  5cm
  nie ma wciskanych przycisków
 2. Pralkę posiadamy za krótko żeby ocenić dokładnie ale wrażenie bardzo dobre.

  Opinie napisał(a) Stanisław dnia

 3. Wspaniały sprzęt

  Opinie napisał(a) danio;-) dnia

comments powered by Disqus

Podobne pojedynki