Przejście z frani na pralkę automatyczną było prawdziwą rewolucją w domach. Ogromna oszczędność czasu, wody i energii sprawiła, że pralka stała się stałym elementem w łazienkowej zabudowie.  Rynek pralek ten wciąż się powiększa – pojawiają się nowe parametry, ułatwiają nam robienie prania, ale utrudniają wybór odpowiedniego produktu. 

Istnieje kilka istotnych rzeczy, na które warto zwracać uwagę kupując pralkę. Po pierwsze klasa energetyczna – A jest najwyższa i gwarantuje niższe zużycie energii elektrycznej.  Po drugie – ładowność. Im więcej prania robisz w ciągu tygodnia, tym większa ładowność będzie Ci potrzebna. Przedział jest spory – od 0,8 kg do nawet 12 kg. Chcesz chronić delikatne ubrania? Wybierz tę, która skutecznie wypierze materiał w niskiej temperaturze.

BOSCH WAE 20464 PL czy Bosch WAE2446KPL

Wynik

Zwycięzca:
Bosch WAE2446KPL

Ocena ogólna

Za: 0 powodów

BOSCH WAE 20464 PL

Ocena ogólna

Za: 2 powody

Bosch WAE2446KPL
Bosch WAE2446KPL

Cechy

BOSCH
BOSCH WAE 20464 PL
czy
Bosch
Bosch WAE2446KPL
PARAMETRY FIZYCZNE
Kolor
Białe
Kolor
Białe
KLASA
Klasa wirowania
C
Klasa wirowania
C
FIZYCZNE
Szerokość
60 cm
Szerokość
60 cm
Głębokość
59 cm
Głębokość
59 cm
Ładowność
7 kg
Ładowność
7 kg
Ładowanie
Od frontu
Ładowanie
Od frontu
DANE PODSTAWOWE
Producent
Bosch
Producent
Bosch

Przewagi

2 powody dla Bosch WAE2446KPL

Bosch WAE2446KPL
WIROWANIE
Prędkość 1200 obr./min. czy 1000 obr./min. Pralka Bosch WAE2446KPL wiruje z prędkością o 200 obr./min większą niż BOSCH WAE 20464 PL.
KLASA
Klasa energetyczna A+++ czy A Bosch WAE2446KPL zużywa mniej energii niż BOSCH WAE 20464 PL.

Opinie

100% poleca ten produkt

BOSCH WAE 20464 PL
 1. Tandeta jakich mało! Kupiłem ze względu na sentyment(poprzedni Bosch służył mi 25 lat bezawaryjnie!) Ta po 2mc fartuch do wymiany (porwał się),woda pozostaje w pojemniku na płukanie(grzyb!)...żadne czyszczenie syfonu nie pomaga(wada konstrukcyjna)....skacze po łazience pomimo wypoziomowania...potwornie głośna. Fartuch zagrzybiony (otwory na dole nie odprowadzają wody-wada fabryczna budowy pralki)

  Opinie napisał(a) adrian dnia

 2. Pralka ok, jedyna wada program krótki 15 minutowy za słabo dopiera

  Opinie napisał(a) Mateusz dnia

 3. Na razie zbyt krótko żeby ocenić

  Opinie napisał(a) dnia

0% poleca ten produkt

Bosch WAE2446KPL
 1. Pralkę polecił mi moje rodzeństwo gdyż są z niej bardzo zadowoleni. Pralka jest cicha,przyjemnie pracuje a wiele trybów prania pozwala dostosować pranie do moich potrzeb. Po zakończeniu prania,pralka powiadamia nas o skończonym praniu poprzez alarm. Jest bardzo pojemna, 7 kilogramów i maksymalna ilość obrotów wynosząca 1200 jest dla mnie w zupełni satysfakcjonująca. Cena tej pralki jak do jakości pracy oraz prania jest bardzo dobra, i jestem z tej palki w 100% zadowolony i mogę ją innym polecić.

  Opinie napisał(a) Michał dnia

 2. Kupiłem tą pralke gdyż rodzice mają podobną i są bardzo zadowoleni. Cicha praca, delikatnie wkreca sie na wysokie obroty nie wywołujac przy tym wielkich drgań. Pojemna bo aż 7 kg, do tego oferuję wirowanie do 1200 obrotów na minute. Podoba mi sie też ze piszczy po skończonym cyklu prania. Dobrze też płucze - nie trafiło mi sie wyjąć niedopłukanego prania co w innych pralkach sie trafia.

  Opinie napisał(a) Marcin dnia

comments powered by Disqus

Podobne pojedynki