Przejście z frani na pralkę automatyczną było prawdziwą rewolucją w domach. Ogromna oszczędność czasu, wody i energii sprawiła, że pralka stała się stałym elementem w łazienkowej zabudowie.  Rynek pralek ten wciąż się powiększa – pojawiają się nowe parametry, ułatwiają nam robienie prania, ale utrudniają wybór odpowiedniego produktu. 

Istnieje kilka istotnych rzeczy, na które warto zwracać uwagę kupując pralkę. Po pierwsze klasa energetyczna – A jest najwyższa i gwarantuje niższe zużycie energii elektrycznej.  Po drugie – ładowność. Im więcej prania robisz w ciągu tygodnia, tym większa ładowność będzie Ci potrzebna. Przedział jest spory – od 0,8 kg do nawet 12 kg. Chcesz chronić delikatne ubrania? Wybierz tę, która skutecznie wypierze materiał w niskiej temperaturze.

Bosch WAE2037EPL czy Candy Grando Evo 4 1273 DW

Wynik

Brak zwycięzcy
Sprawdź cechy obu produktów i zdecyduj sam
Bosch WAE2037EPL
Candy Grando Evo 4 1273 DW
Remis

Cechy

Bosch
Bosch WAE2037EPL
czy
Candy
Candy Grando Evo 4 1273 DW

Opinie

100% poleca ten produkt

Bosch WAE2037EPL
  1. praplka ok ale cena za wysoka jak za taki model

    Opinie napisał(a) jozef dnia

  2. Pralkę kupiłam 3 lata temu, ma trójkę dzieci , pralka pierze codziennie. Jest cicha, super wiruje i co najważniejsze bęben ma wsadu do 7 kg. Produkt super polecam..

    Opinie napisał(a) Beata Trelińska dnia

  3. Pralkę Bosch Maxx for Kids mam 7 lat - i jest niezawodna. Daje sobie radę z moimi dwoma Bazyliszkami, które brudzą na potęgę. Mąż zresztą dorównuje im w 100%.Pralka pracuje codziennie - z małymi przerwami na święta. Wakacji nie ma. W wakacje pierze podwójnie.

    Opinie napisał(a) Małgorzata Wower dnia

Brak opinii

Candy Grando Evo 4 1273 DW
comments powered by Disqus

Podobne pojedynki