Przejście z frani na pralkę automatyczną było prawdziwą rewolucją w domach. Ogromna oszczędność czasu, wody i energii sprawiła, że pralka stała się stałym elementem w łazienkowej zabudowie.  Rynek pralek ten wciąż się powiększa – pojawiają się nowe parametry, ułatwiają nam robienie prania, ale utrudniają wybór odpowiedniego produktu. 

Istnieje kilka istotnych rzeczy, na które warto zwracać uwagę kupując pralkę. Po pierwsze klasa energetyczna – A jest najwyższa i gwarantuje niższe zużycie energii elektrycznej.  Po drugie – ładowność. Im więcej prania robisz w ciągu tygodnia, tym większa ładowność będzie Ci potrzebna. Przedział jest spory – od 0,8 kg do nawet 12 kg. Chcesz chronić delikatne ubrania? Wybierz tę, która skutecznie wypierze materiał w niskiej temperaturze.

Przeciwnicy

Bosch WAN2826EPL

Bosch WAN2826EPL

Rekomendacje

Opinie

 1. wszystko działa jak należy

  Opinie napisał(a) Użytkownik Ceneo dnia

 2. Ok

  Opinie napisał(a) Użytkownik Ceneo dnia

 3. Pralkę mamy już 4 miesiące. Jest naprawdę cicha, słychać tylko przewracające się ubranie. Na plus duży wsad, bardzo dobrze odwirowuje ubrania, przy 1400 obrotach nawet nie przesuwa się o milimetr. Należy odmierzać prawidłowe ilości detergentu do prania ponieważ posiada ona czujnik piany i uruchamia wtedy dodatkowy cykl płukania. Należy też zwrócić uwagę że nie ma opcji prania wstępnego. By takie pranie wstępne wykonać należy wyprać najpierw na programie krótkim a następnie na docelowym. Ogólnie jesteśmy bardzo zadowoleni z zakupu

  Opinie napisał(a) Piotr dnia

  Zalety
  efektywność
  głośność pracy
  ładowność
  stabilność pracy

comments powered by Disqus