Przejście z frani na pralkę automatyczną było prawdziwą rewolucją w domach. Ogromna oszczędność czasu, wody i energii sprawiła, że pralka stała się stałym elementem w łazienkowej zabudowie.  Rynek pralek ten wciąż się powiększa – pojawiają się nowe parametry, ułatwiają nam robienie prania, ale utrudniają wybór odpowiedniego produktu. 

Istnieje kilka istotnych rzeczy, na które warto zwracać uwagę kupując pralkę. Po pierwsze klasa energetyczna – A jest najwyższa i gwarantuje niższe zużycie energii elektrycznej.  Po drugie – ładowność. Im więcej prania robisz w ciągu tygodnia, tym większa ładowność będzie Ci potrzebna. Przedział jest spory – od 0,8 kg do nawet 12 kg. Chcesz chronić delikatne ubrania? Wybierz tę, która skutecznie wypierze materiał w niskiej temperaturze.

Przeciwnicy

Bosch WAN2826FPL

Bosch WAN2826FPL

Rekomendacje

Opinie

 1. Łożyska w tym modelu są wymienne - info bosch ....Cała seria pralek zaczynających się od WAN… i WAE… mają rozbieralny bęben i wymienne łożyska. Jednak nasz serwis nie wymienia samych łożysk, tylko łożyska wraz z tylną kadzią bębna. Oczywiście na własną rękę jest możliwość wymiany samych łożysk. Pralki z bębnem rozbieralnym i wymiennymi łożyskami są produkowane w Polsce. Model WAN2826EPL tak jak cała seria tych pralek ma rozbieralny bęben i ma możliwość wymiany samych łożysk. Tak jak wcześniej napisałem pralki WAN… i WAE… są produkowane w Polsce w fabryce w Łodzi.

  Opinie napisał(a) Wojsław dnia

 2. Wszystko w porządku jestem zadowolona z zakupu

  Opinie napisał(a) Magdalena dnia

  Zalety
  efektywność
  funkcjonalność
  głośność pracy
  ładowność
  stabilność pracy
  zużycie energii

comments powered by Disqus