Przejście z frani na pralkę automatyczną było prawdziwą rewolucją w domach. Ogromna oszczędność czasu, wody i energii sprawiła, że pralka stała się stałym elementem w łazienkowej zabudowie.  Rynek pralek ten wciąż się powiększa – pojawiają się nowe parametry, ułatwiają nam robienie prania, ale utrudniają wybór odpowiedniego produktu. 

Istnieje kilka istotnych rzeczy, na które warto zwracać uwagę kupując pralkę. Po pierwsze klasa energetyczna – A jest najwyższa i gwarantuje niższe zużycie energii elektrycznej.  Po drugie – ładowność. Im więcej prania robisz w ciągu tygodnia, tym większa ładowność będzie Ci potrzebna. Przedział jest spory – od 0,8 kg do nawet 12 kg. Chcesz chronić delikatne ubrania? Wybierz tę, która skutecznie wypierze materiał w niskiej temperaturze.

BOSCH WLX 20060 PL czy Electrolux EWT0862TDW

Wynik

Brak zwycięzcy
Sprawdź cechy obu produktów i zdecyduj sam
BOSCH WLX 20060 PL
Electrolux EWT0862TDW
Remis

Cechy

BOSCH
BOSCH WLX 20060 PL
czy
Electrolux
Electrolux EWT0862TDW

Opinie

100% poleca ten produkt

BOSCH WLX 20060 PL
 1. Mam ją kilka lat i nie zepsuła się nigdy, dobrze pierze, nie rdzewieje, myślę że posłuży mi jeszcze kilka lat.

  Opinie napisał(a) Użytkownik Ceneo dnia

  Zalety
  dobrze pierze
  dobrze płuka pranie
  jest dość cicha
  Wady
  brak programu bardzo delikatnego
  brak programu bardzo krótkiego
 2. Zdecydowałam się na tą pralkę ponieważ u moich rodziców Bosch spisuje się rewelacyjnie przez wiele lat. No i ja sie również jak na razie nie zawiodłam. Po prostu nie ma porównania do poprzedniej pralki Amica. Jest cicha , dobrze pierze, prosta w obsłudze.

  Opinie napisał(a) Użytkownik Ceneo dnia

  Zalety
  efektywność
  głośność pracy
  zużycie energii
 3. Pralka Bosch spisuje się świetnie, jak każdy w sumie sprzęt tej firmy. Bezawaryjność, gustowny design, czytelna instrukcja obsługi, możliwość prania w zimnej wodzie... a to wszystko za niską cenę. To tylko część zalet mojej pralki firmy Bosch. Polecam ją każdemu!!!

  Opinie napisał(a) Użytkownik Ceneo dnia

Brak opinii

Electrolux EWT0862TDW
comments powered by Disqus

Podobne pojedynki