Przejście z frani na pralkę automatyczną było prawdziwą rewolucją w domach. Ogromna oszczędność czasu, wody i energii sprawiła, że pralka stała się stałym elementem w łazienkowej zabudowie.  Rynek pralek ten wciąż się powiększa – pojawiają się nowe parametry, ułatwiają nam robienie prania, ale utrudniają wybór odpowiedniego produktu. 

Istnieje kilka istotnych rzeczy, na które warto zwracać uwagę kupując pralkę. Po pierwsze klasa energetyczna – A jest najwyższa i gwarantuje niższe zużycie energii elektrycznej.  Po drugie – ładowność. Im więcej prania robisz w ciągu tygodnia, tym większa ładowność będzie Ci potrzebna. Przedział jest spory – od 0,8 kg do nawet 12 kg. Chcesz chronić delikatne ubrania? Wybierz tę, która skutecznie wypierze materiał w niskiej temperaturze.

Candy GO4 1272 D czy ELECTROLUX EWP 1064TEW

Wynik

Brak zwycięzcy
Sprawdź cechy obu produktów i zdecyduj sam
Candy GO4 1272 D
ELECTROLUX EWP 1064TEW
Remis

Cechy

Candy
Candy GO4 1272 D
czy
ELECTROLUX
ELECTROLUX EWP 1064TEW

Opinie

Brak opinii

Candy GO4 1272 D

100% poleca ten produkt

ELECTROLUX EWP 1064TEW
 1. Pralka bardzo dobrze pierze. Dla mnie rewelacyjne jest ustawienie pralki na "opóźniony start" bardzo często go używam. Jest bardzo łatwa w obsłudze można zmieniać czas trwania prania obroty i temperaturę:) Jest pojemna. Jedynym mankamentem który mnie denerwuje w niej jest zbyt głośne wirowanie oraz pranie (jak dla mnie pralka lekko "jęczy" piszczy") ale zamykam drzwi od łazienki i nie słychać tak bardzo:) Poza ta jedna rzeczą bardzo polecam bo nie jest droga i ma bardzo fajne funkcje.

  Opinie napisał(a) Użytkownik Ceneo dnia

  Zalety
  opóźniony start
  pojemność
  energooszczędność
  zmienianie czasu trawnia prania obrotów
  zużycie energii
  Wady
  głośna przy wirowaniu
 2. produkt godny polecenia. jest cicha, łatwa w obsłudze, ekonomiczna w użytkowaniu. dodatkowym atutem jest praktyczność i pojemność.

  Opinie napisał(a) Użytkownik Ceneo dnia

 3. Pierze jak marzenie. Praleczka cichutka, dokładna , brakuje jej funkcji rozwieszania prania i prasowania. Nie wyobrażam sobie lepszego wyboru.

  Opinie napisał(a) Użytkownik Ceneo dnia

comments powered by Disqus

Podobne pojedynki