Przejście z frani na pralkę automatyczną było prawdziwą rewolucją w domach. Ogromna oszczędność czasu, wody i energii sprawiła, że pralka stała się stałym elementem w łazienkowej zabudowie.  Rynek pralek ten wciąż się powiększa – pojawiają się nowe parametry, ułatwiają nam robienie prania, ale utrudniają wybór odpowiedniego produktu. 

Istnieje kilka istotnych rzeczy, na które warto zwracać uwagę kupując pralkę. Po pierwsze klasa energetyczna – A jest najwyższa i gwarantuje niższe zużycie energii elektrycznej.  Po drugie – ładowność. Im więcej prania robisz w ciągu tygodnia, tym większa ładowność będzie Ci potrzebna. Przedział jest spory – od 0,8 kg do nawet 12 kg. Chcesz chronić delikatne ubrania? Wybierz tę, która skutecznie wypierze materiał w niskiej temperaturze.

Candy GO4 1272 D czy ELECTROLUX EWP 1064TEW

Wynik

Brak zwycięzcy
Sprawdź cechy obu produktów i zdecyduj sam
Candy GO4 1272 D
ELECTROLUX EWP 1064TEW
Remis

Cechy

Candy
Candy GO4 1272 D
czy
ELECTROLUX
ELECTROLUX EWP 1064TEW

Opinie

Brak opinii

Candy GO4 1272 D

100% poleca ten produkt

ELECTROLUX EWP 1064TEW
 1. Pralka bardzo dobrze pierze. Dla mnie rewelacyjne jest ustawienie pralki na "opóźniony start" bardzo często go używam. Jest bardzo łatwa w obsłudze można zmieniać czas trwania prania obroty i temperaturę:) Jest pojemna. Jedynym mankamentem który mnie denerwuje w niej jest zbyt głośne wirowanie oraz pranie (jak dla mnie pralka lekko "jęczy" piszczy") ale zamykam drzwi od łazienki i nie słychać tak bardzo:) Poza ta jedna rzeczą bardzo polecam bo nie jest droga i ma bardzo fajne funkcje.

  Opinie napisał(a) aniaf1992 dnia

 2. produkt godny polecenia. jest cicha, łatwa w obsłudze, ekonomiczna w użytkowaniu. dodatkowym atutem jest praktyczność i pojemność.

  Opinie napisał(a) uzytkownik_anonimowy dnia

  Zalety
  energooszczędność
  praktyczny
  pojemność
 3. Pierze jak marzenie. Praleczka cichutka, dokładna , brakuje jej funkcji rozwieszania prania i prasowania. Nie wyobrażam sobie lepszego wyboru.

  Opinie napisał(a) uzytkownik_anonimowy dnia

  Zalety
  energooszczędność
  praktyczny
  niezawodność
comments powered by Disqus

Podobne pojedynki