Przejście z frani na pralkę automatyczną było prawdziwą rewolucją w domach. Ogromna oszczędność czasu, wody i energii sprawiła, że pralka stała się stałym elementem w łazienkowej zabudowie.  Rynek pralek ten wciąż się powiększa – pojawiają się nowe parametry, ułatwiają nam robienie prania, ale utrudniają wybór odpowiedniego produktu. 

Istnieje kilka istotnych rzeczy, na które warto zwracać uwagę kupując pralkę. Po pierwsze klasa energetyczna – A jest najwyższa i gwarantuje niższe zużycie energii elektrycznej.  Po drugie – ładowność. Im więcej prania robisz w ciągu tygodnia, tym większa ładowność będzie Ci potrzebna. Przedział jest spory – od 0,8 kg do nawet 12 kg. Chcesz chronić delikatne ubrania? Wybierz tę, która skutecznie wypierze materiał w niskiej temperaturze.

ELECTROLUX EWF1276GDW czy Electrolux EWS 11256 EDU

Wynik

Brak zwycięzcy
Sprawdź cechy obu produktów i zdecyduj sam
ELECTROLUX EWF1276GDW
Electrolux EWS 11256 EDU
Remis

Cechy

ELECTROLUX
ELECTROLUX EWF1276GDW
czy
Electrolux
Electrolux EWS 11256 EDU

Opinie

100% poleca ten produkt

ELECTROLUX EWF1276GDW
 1. jest świetna, dużo piorę i się sprawdza. Szybko wiruje. Ma wiele programów.jest świetna, dużo piorę i się sprawdza. Szybko wiruje. Ma wiele programów.jest świetna, dużo piorę i się sprawdza. Szybko wiruje. Ma wiele programów.

  Opinie napisał(a) uzytkownik_anonimowy dnia

  Zalety
  energooszczędność
  praktyczny
  pojemność
 2. Programy parowe nie były mi dotąd znane jednakże ta pralka udowodniła mi, że dzięki nim można usunąć zagniecenia i niepożądane zapachy. Pralka wygląda bardzo nowocześnie, jest wykonana starannie. Obsługa sprzętu jest bardzo prosta, wręcz intuicyjna, co bardzo sobie cenię. Bardzo przypadła mi do gustu funkcja TimeManager®, dzięki której mogę dokładnie określić ile ma trwać cykl prania.

  Opinie napisał(a) olkaa dnia

 3. Polecam pralke Elektrolux, łatwa w użyciu, duży wybór programów, wszystko ładnie dopiera, naprawdę polecam zakup tej pralki.

  Opinie napisał(a) uzytkownik_anonimowy dnia

  Zalety
  energooszczędność
  duży zakres regulacji
  praktyczny
  pojemność
  niezawodność

Brak opinii

Electrolux EWS 11256 EDU
comments powered by Disqus

Podobne pojedynki