Przejście z frani na pralkę automatyczną było prawdziwą rewolucją w domach. Ogromna oszczędność czasu, wody i energii sprawiła, że pralka stała się stałym elementem w łazienkowej zabudowie.  Rynek pralek ten wciąż się powiększa – pojawiają się nowe parametry, ułatwiają nam robienie prania, ale utrudniają wybór odpowiedniego produktu. 

Istnieje kilka istotnych rzeczy, na które warto zwracać uwagę kupując pralkę. Po pierwsze klasa energetyczna – A jest najwyższa i gwarantuje niższe zużycie energii elektrycznej.  Po drugie – ładowność. Im więcej prania robisz w ciągu tygodnia, tym większa ładowność będzie Ci potrzebna. Przedział jest spory – od 0,8 kg do nawet 12 kg. Chcesz chronić delikatne ubrania? Wybierz tę, która skutecznie wypierze materiał w niskiej temperaturze.

ELECTROLUX EWF1276GDW czy Electrolux EWT0862TDW

Wynik

Brak zwycięzcy
Sprawdź cechy obu produktów i zdecyduj sam
ELECTROLUX EWF1276GDW
Electrolux EWT0862TDW
Remis

Cechy

ELECTROLUX
ELECTROLUX EWF1276GDW
czy
Electrolux
Electrolux EWT0862TDW

Opinie

100% poleca ten produkt

ELECTROLUX EWF1276GDW
 1. jest świetna, dużo piorę i się sprawdza. Szybko wiruje. Ma wiele programów.jest świetna, dużo piorę i się sprawdza. Szybko wiruje. Ma wiele programów.jest świetna, dużo piorę i się sprawdza. Szybko wiruje. Ma wiele programów.

  Opinie napisał(a) Użytkownik Ceneo dnia

 2. Programy parowe nie były mi dotąd znane jednakże ta pralka udowodniła mi, że dzięki nim można usunąć zagniecenia i niepożądane zapachy. Pralka wygląda bardzo nowocześnie, jest wykonana starannie. Obsługa sprzętu jest bardzo prosta, wręcz intuicyjna, co bardzo sobie cenię. Bardzo przypadła mi do gustu funkcja TimeManager®, dzięki której mogę dokładnie określić ile ma trwać cykl prania.

  Opinie napisał(a) Użytkownik Ceneo dnia

  Zalety
  efektywność
  głośność pracy
  zużycie energii
  Wady
  brak
 3. Polecam pralke Elektrolux, łatwa w użyciu, duży wybór programów, wszystko ładnie dopiera, naprawdę polecam zakup tej pralki.

  Opinie napisał(a) Użytkownik Ceneo dnia

Brak opinii

Electrolux EWT0862TDW
comments powered by Disqus

Podobne pojedynki