Przejście z frani na pralkę automatyczną było prawdziwą rewolucją w domach. Ogromna oszczędność czasu, wody i energii sprawiła, że pralka stała się stałym elementem w łazienkowej zabudowie.  Rynek pralek ten wciąż się powiększa – pojawiają się nowe parametry, ułatwiają nam robienie prania, ale utrudniają wybór odpowiedniego produktu. 

Istnieje kilka istotnych rzeczy, na które warto zwracać uwagę kupując pralkę. Po pierwsze klasa energetyczna – A jest najwyższa i gwarantuje niższe zużycie energii elektrycznej.  Po drugie – ładowność. Im więcej prania robisz w ciągu tygodnia, tym większa ładowność będzie Ci potrzebna. Przedział jest spory – od 0,8 kg do nawet 12 kg. Chcesz chronić delikatne ubrania? Wybierz tę, która skutecznie wypierze materiał w niskiej temperaturze.

Electrolux EWM 11044 EDU czy ELECTROLUX EWP11262TW

Wynik

Brak zwycięzcy
Sprawdź cechy obu produktów i zdecyduj sam
Electrolux EWM 11044 EDU
ELECTROLUX EWP11262TW
Remis

Cechy

Electrolux
Electrolux EWM 11044 EDU
czy
ELECTROLUX
ELECTROLUX EWP11262TW

Opinie

Brak opinii

Electrolux EWM 11044 EDU

100% poleca ten produkt

ELECTROLUX EWP11262TW
  1. Do momentu zużycia łożysk całkiem fajnie... niestety łożysk bębna pralki wymienić się nie da, za to można kupić na wymianę cały zespawany zespół bębna pralki za "jedyne" 645 zł... W sumie NIE POLECAM

    Opinie napisał(a) Anna dnia

  2. Pralka spełnia moje oczekiwania, cena nie jest wygórowana jednak wolałbym aby był w niej wyświetlacz z czasem końca cyklu prania.

    Opinie napisał(a) kamil86j dnia

  3. generalnie ok, mam ja pare dni, to co mnie zaskoczylo to brak wyświetlania czasu prania

    Opinie napisał(a) mj dnia

comments powered by Disqus

Podobne pojedynki