Przejście z frani na pralkę automatyczną było prawdziwą rewolucją w domach. Ogromna oszczędność czasu, wody i energii sprawiła, że pralka stała się stałym elementem w łazienkowej zabudowie.  Rynek pralek ten wciąż się powiększa – pojawiają się nowe parametry, ułatwiają nam robienie prania, ale utrudniają wybór odpowiedniego produktu. 

Istnieje kilka istotnych rzeczy, na które warto zwracać uwagę kupując pralkę. Po pierwsze klasa energetyczna – A jest najwyższa i gwarantuje niższe zużycie energii elektrycznej.  Po drugie – ładowność. Im więcej prania robisz w ciągu tygodnia, tym większa ładowność będzie Ci potrzebna. Przedział jest spory – od 0,8 kg do nawet 12 kg. Chcesz chronić delikatne ubrania? Wybierz tę, która skutecznie wypierze materiał w niskiej temperaturze.

Electrolux EWP1264TEW czy Electrolux EWT0862TDW

Wynik

Brak zwycięzcy
Sprawdź cechy obu produktów i zdecyduj sam
Electrolux EWP1264TEW
Electrolux EWT0862TDW
Remis

Cechy

Electrolux
Electrolux EWP1264TEW
czy
Electrolux
Electrolux EWT0862TDW

Opinie

100% poleca ten produkt

Electrolux EWP1264TEW
 1. moją praleczkę oceniam na bezawaryjną , a co najważniejsze to pobiera mało prądu i każdy umi się nią obsłużyć

  Opinie napisał(a) Artur dnia

 2. Jestem zadowolona z pralki, a za taką cenę jest na prawdę super. Kupując pralkę zwracałam uwagę w szczególności na maksymalną prędkość wirowania, bo nie chciałam wyjmować z pralki mokrych ubrań i dodatkowo ich wykręcać i nie zawiodłam się. Jedyną wadą jest blokada przed dziećmi, którą łatwo jest włączyć, ale niestety zdarzają mi się problemy z jej wyłączeniem- czasem udaje mi się dopiero po kilkakrotnej próbie. Niestety blokada nie działa w przypadku ustawienia pokrętła zmiany programów w pozycji 0, wtedy i tak pralka się wyłącza, więc dziecko często robi mi psikusa. W każdym razie pralka godna polecenia :)

  Opinie napisał(a) dnia

 3. zakupiona przeze mnie pralka automatyczna spełnia moje oczekiwania. Jestem bardzo zadowolona z wyboru.Często piorę.Wszystkie przyciski spełniają swoją funkcję. Moje pranie jest czyste, prawidłowo odwirowane. Polecam ten towar wszystkim.

  Opinie napisał(a) uzytkownik_anonimowy dnia

  Zalety
  energooszczędność
  praktyczny
  pojemność
  niezawodność

Brak opinii

Electrolux EWT0862TDW
comments powered by Disqus

Podobne pojedynki