Przejście z frani na pralkę automatyczną było prawdziwą rewolucją w domach. Ogromna oszczędność czasu, wody i energii sprawiła, że pralka stała się stałym elementem w łazienkowej zabudowie.  Rynek pralek ten wciąż się powiększa – pojawiają się nowe parametry, ułatwiają nam robienie prania, ale utrudniają wybór odpowiedniego produktu. 

Istnieje kilka istotnych rzeczy, na które warto zwracać uwagę kupując pralkę. Po pierwsze klasa energetyczna – A jest najwyższa i gwarantuje niższe zużycie energii elektrycznej.  Po drugie – ładowność. Im więcej prania robisz w ciągu tygodnia, tym większa ładowność będzie Ci potrzebna. Przedział jest spory – od 0,8 kg do nawet 12 kg. Chcesz chronić delikatne ubrania? Wybierz tę, która skutecznie wypierze materiał w niskiej temperaturze.

Electrolux EWS 11056 EDU czy ELECTROLUX EWS11064EW

Wynik

Brak zwycięzcy
Sprawdź cechy obu produktów i zdecyduj sam
Electrolux EWS 11056 EDU
ELECTROLUX EWS11064EW
Remis

Cechy

Electrolux
Electrolux EWS 11056 EDU
czy
ELECTROLUX
ELECTROLUX EWS11064EW

Opinie

Brak opinii

Electrolux EWS 11056 EDU

100% poleca ten produkt

ELECTROLUX EWS11064EW
 1. W przypadku uszkodzenia łożysk ,brak możliwości ich wymiany bo bęben zewnętrzny jest zgrzewany,łożyska rozleciały się po 4 latach

  Opinie napisał(a) Sylwek dnia

  Wady
  funkcjonalność
  ładowność
  skracanie prania
  stabilność pracy
  zużycie energii
  żużycie wody
 2. Beznadzieja, na gwarancji wymieniono grzałkę . Po gwarancji 9 miesięcy padły łożyska , naprawa nieopłacalna , Pralka bardzo słabej jakości nie polecam.

  Opinie napisał(a) Adam dnia

 3. Wygląd O.K. Działanie bez zarzutów. Intuicyjna obsługa i fantastyczne opcje, jak możliwość zmiany temperatury, prędkości wirowania, dodania prania wstępnego i płukania, skracania czasu programu i wiele innych. Jak dla mnie opcje obsługi mają wszystko co potrzeba i niczego nie brakuje.

  Opinie napisał(a) Użytkownik Ceneo dnia

comments powered by Disqus

Podobne pojedynki