Przejście z frani na pralkę automatyczną było prawdziwą rewolucją w domach. Ogromna oszczędność czasu, wody i energii sprawiła, że pralka stała się stałym elementem w łazienkowej zabudowie.  Rynek pralek ten wciąż się powiększa – pojawiają się nowe parametry, ułatwiają nam robienie prania, ale utrudniają wybór odpowiedniego produktu. 

Istnieje kilka istotnych rzeczy, na które warto zwracać uwagę kupując pralkę. Po pierwsze klasa energetyczna – A jest najwyższa i gwarantuje niższe zużycie energii elektrycznej.  Po drugie – ładowność. Im więcej prania robisz w ciągu tygodnia, tym większa ładowność będzie Ci potrzebna. Przedział jest spory – od 0,8 kg do nawet 12 kg. Chcesz chronić delikatne ubrania? Wybierz tę, która skutecznie wypierze materiał w niskiej temperaturze.

Electrolux EWS 11256 EDU czy Indesit ITWD 61252 G (PL)

Wynik

Brak zwycięzcy
Sprawdź cechy obu produktów i zdecyduj sam
Electrolux EWS 11256 EDU
Indesit ITWD 61252 G (PL)
Remis

Cechy

Electrolux
Electrolux EWS 11256 EDU
czy
Indesit
Indesit ITWD 61252 G (PL)

Opinie

Brak opinii

Electrolux EWS 11256 EDU

100% poleca ten produkt

Indesit ITWD 61252 G (PL)
 1. Dobrze wyważona, bez względu na ilość prania nie telepie się jak szalona. W każdym programie można ustawić konkretną szybkość wirowania albo ją całkowicie wyłączyć. W każdym programie można skrócić czas prania albo dodać pranie wstępne. Rzeczy dobrze doprane. Jest ciężka, ale ma wysuwane kółeczko do przesuwania.

  Opinie napisał(a) Kaśka G. dnia

  Zalety
  efektywność
  głośność pracy
  ładowność
  stabilność pracy
comments powered by Disqus

Podobne pojedynki