Przejście z frani na pralkę automatyczną było prawdziwą rewolucją w domach. Ogromna oszczędność czasu, wody i energii sprawiła, że pralka stała się stałym elementem w łazienkowej zabudowie.  Rynek pralek ten wciąż się powiększa – pojawiają się nowe parametry, ułatwiają nam robienie prania, ale utrudniają wybór odpowiedniego produktu. 

Istnieje kilka istotnych rzeczy, na które warto zwracać uwagę kupując pralkę. Po pierwsze klasa energetyczna – A jest najwyższa i gwarantuje niższe zużycie energii elektrycznej.  Po drugie – ładowność. Im więcej prania robisz w ciągu tygodnia, tym większa ładowność będzie Ci potrzebna. Przedział jest spory – od 0,8 kg do nawet 12 kg. Chcesz chronić delikatne ubrania? Wybierz tę, która skutecznie wypierze materiał w niskiej temperaturze.

HOTPOINT-ARISTON WMG 602 EU

HOTPOINT-ARISTON WMG 602 EU

od 1198,00 zł
w sklepach internetowych

Sprawdź ceny

Podstawowe cechy:

 • Kierunek otwierania:Lewy
 • Szerokość [cm]:59.5
 • Głębokość [cm]:54
 • Kolor:Biały
 • Prędkość [obr/min]:1000
 • Wyświetlacz elektroniczny:tak
 • Wsad [kg]:6

Zobacz podobne produkty

Usługa wnoszenia - do produktu można zamówić usługę wnoszenia.

Przeciwnicy

Hotpoint-Ariston WMG 602 EU

Hotpoint-Ariston WMG 602 EU

Rekomendacje

Opinie

 1. Po dwóch latach użytkowania już łożyska do wymiany ogólnie głośna pralka.nie tego się spodziewałem .już się wyleczyłem z takich hotdziadostwa.

  Opinie napisał(a) Przemek dnia

 2. Pralka po1,5 roku już się zepsuła po naprawie chodziła kolejne 1,5 roku po czym całkiem padła i zakupiłam nową.Nie polecam

  Opinie napisał(a) Marlena dnia

 3. Pralka zepsuła się po 5 miesiącach. od zgłoszenia awarii minęły 3 tygodnie i dalej nie wiadomo kiedy usterka zostanie usunięta.

  Opinie napisał(a) dnia


comments powered by Disqus