Przejście z frani na pralkę automatyczną było prawdziwą rewolucją w domach. Ogromna oszczędność czasu, wody i energii sprawiła, że pralka stała się stałym elementem w łazienkowej zabudowie.  Rynek pralek ten wciąż się powiększa – pojawiają się nowe parametry, ułatwiają nam robienie prania, ale utrudniają wybór odpowiedniego produktu. 

Istnieje kilka istotnych rzeczy, na które warto zwracać uwagę kupując pralkę. Po pierwsze klasa energetyczna – A jest najwyższa i gwarantuje niższe zużycie energii elektrycznej.  Po drugie – ładowność. Im więcej prania robisz w ciągu tygodnia, tym większa ładowność będzie Ci potrzebna. Przedział jest spory – od 0,8 kg do nawet 12 kg. Chcesz chronić delikatne ubrania? Wybierz tę, która skutecznie wypierze materiał w niskiej temperaturze.

Indesit IWSD 61252 C ECO EU czy Whirlpool AWO/D 43141

Wynik

Brak zwycięzcy
Sprawdź cechy obu produktów i zdecyduj sam
Indesit IWSD 61252 C ECO EU
Whirlpool AWO/D 43141
Remis

Cechy

Indesit
Indesit IWSD 61252 C ECO EU
czy
Whirlpool
Whirlpool AWO/D 43141
PARAMETRY FIZYCZNE
Kolor
Białe
Kolor
Białe
FIZYCZNE
Ładowanie
Od frontu
Ładowanie
Od frontu
DANE PODSTAWOWE
Producent
Indesit
Producent
Whirlpool

Opinie

100% poleca ten produkt

Indesit IWSD 61252 C ECO EU
 1. Po 3 miesiącach użytkowania obluzował sie zabierak. Serwis twierdzi, że gumowe, plastikowe elementy nie są objęte gwarancją.... pralka ma 3 miesiące....awaryjność na wysokim poziomie...jeżeli chodzi o samo pranie to wcześniej miałem Electroluxa... niebo a ziemia...nigdy więcej INDESIT... załadunek 6 kg w Electroluxie, a 6 kg w Indesicie to nie te same kilogramy zdecydowanie na niekorzyść INDESIT

  Opinie napisał(a) konrad dnia

 2. ok

  Opinie napisał(a) Paweł dnia

 3. na razie jestem zadowolony,

  Opinie napisał(a) Dariusz dnia

0% poleca ten produkt

Whirlpool AWO/D 43141
 1. Pralka po 7 latach: pasek się ślizga, łożysko (popsute) tak hałasuje, jakby startował samolot. Bęben klejony, więc nie można wymienić łożyska.

  Opinie napisał(a) zbyszek dnia

 2. Jest wada konstrukcyjna, Lozycko sie uszkodzaja po 3 lata i masz 2 lata gwarancja. Wymiana lozysko = 500 PLN + Roboczizna= koszt nowa pralka.

  Opinie napisał(a) Nicolas dnia

 3. Skarpetki itp. wpadaja do fartucha zapychajac przy tym odplyw wody. Po uplywie roku dziwne dzwieki podczas odpomowyania wody, pomoglo umiarkowane uderzenie w prawy bok pralki. Po 2 latach i 6 miesiecy ,podczas wirowania nie do zniesienia halas i smierc pralki. okazalo sie ze lozysko jest niewymienialne. wymienia sie beben z grzalka koszt czesci 500 zl. koszt naprawy nietrudno sie domyslec pewnie ze 300 zl. w najlepszym wypadku . podsumowujac SZOK!!! whirlpoll spadl na samo dno. Jaka pralke kupic ? aby mozna bylo wymienic czesci?

  Opinie napisał(a) Kasia dnia

comments powered by Disqus

Podobne pojedynki