Przejście z frani na pralkę automatyczną było prawdziwą rewolucją w domach. Ogromna oszczędność czasu, wody i energii sprawiła, że pralka stała się stałym elementem w łazienkowej zabudowie.  Rynek pralek ten wciąż się powiększa – pojawiają się nowe parametry, ułatwiają nam robienie prania, ale utrudniają wybór odpowiedniego produktu. 

Istnieje kilka istotnych rzeczy, na które warto zwracać uwagę kupując pralkę. Po pierwsze klasa energetyczna – A jest najwyższa i gwarantuje niższe zużycie energii elektrycznej.  Po drugie – ładowność. Im więcej prania robisz w ciągu tygodnia, tym większa ładowność będzie Ci potrzebna. Przedział jest spory – od 0,8 kg do nawet 12 kg. Chcesz chronić delikatne ubrania? Wybierz tę, która skutecznie wypierze materiał w niskiej temperaturze.

LG F-1443KDS

LG F-1443KDS

od 2990,00 zł
w sklepach internetowych

Sprawdź ceny

Pralka parowa LG F-1443KDS o pojemności bębna: 11 kg. Wirowanie: 1400/1200/1000/800/600/400/bez obrotów [obr/min]. Wyświetlacz: BIG LCD, DIRECT DRIVE.

Programy prania: 14/ w tym PRANIE PAROWE, ODŚWIEŻANIE, ALLERGY CARE. Opcje prania: 19/ w tym PŁUKANIE ANTYALERGICZNE, PŁUKANIE+/++. System natrysku podwójny (Para + woda z detergentem).

Opóźnienie startu: 3-19h. Duże chromowane drzwi o średnicy 350 mm, kąt otwarcia 140 stopni. Blokada przed dziećmi, diagnostyka wyświetlająca kod błędu. Zakres temperatur: ZIMNA20//30/40/60/95º C. Dodatkowo: tryb czuwania bez poboru prądu.

Pralka parowa jest funkcjonalna i oszczędna, idealne rozwiązanie dla niewielkich przestrzeni. Bez względu na to, czy pierzesz dużo czy mało, pralka spełni Twoje oczekiwania - pralka to nie tylko maksymalna wydajność, oszczędność czasu i energii, ale także pełna ochrona pranych ubrań. Innowacyjne programy oraz szereg dodatkowych funkcji gwarantują, że mechanizm i cykl prania będą dostosowane do wymagań każdej tkaniny.

Pralka posiada klasę energetyczną A+++ oraz klasę A skuteczności prania oraz wirowania. Najlepszy efekt prania i płukania osiągniesz najniższym kosztem.

Pralka posiada wyświetlacz LCD oraz możliwośc wyboru języka polskiego.

Parametry:
Linia: Direct Drive

Kolor: Biały

Gwarancja: 24 miesiące

Wymiary:
Wysokość [cm]: 84.2

Szerokość [cm]: 60

Głębokość [cm]: 64

Wirowanie:
Prędkość [obr/min]: 1400

Regulacja: Tak

Funkcje:
Wyświetlacz elektroniczny: tak

Sterowanie: Elektroniczne

Automatyka wagowa: Tak

Opóźniony start: Tak

Zastosowane technologie: Pranie intensywne
Pranie wstępne
Pranie parowe
6 Motion

Inne: Regulacja temperatury wody: zimna; 20C; 30C; 40C; 60C; 95CBez wirowaniaPłukanie+Płukanie++Wyświetlacz LCD

Programy:
Ilość: brak danych

Rodzaje: Program do bawełny
Pranie delikatne
Program szybki - 30 min.
Program MIX
Program odświeżanie
Program prania wełny
Program Sport
Ciche pranie

Inne: Pranie intensywne 60Program Bawełna Eco

Czas trwania cyklu standardowego [min]: 90

Zużycie:
Energii [kWh/cykl]: 1.43

Wody [litr/cykl]: 77

Klasa:
Klasa energetyczna: A-30%

Klasa efektywności prania: A

Klasa wirowania: A

Drzwi:
Kierunek otwierania: Lewy

Kąt otwierania: Niepełny

Techniczne:
Wsad [kg]: 11

Równomierne rozłożenie ładunku: tak

System kontroli piany: brak danych

Zabezpieczenie przeciwwypływowe:
Rodzaj zbiornika:
Zdejmowany blat: nie

Moc grzewcza [W]: brak danych

Poziom hałasu [dB]: 64

Zastosowane technologie: Child Lock
Direct Drive

Inne: Waga netto [kg]: 70Zabezpieczenie przed dziećmi

Wyposażenie:
Załączone wyposażenie: brak danych

Do nabycia oddzielnie: brak danych

Inne:
Opłata KGO [zł]: 7.71

Przeciwnicy

LG F-1443KDS

LG F-1443KDS

Rekomendacje

Opinie

  1. Polecam ten model, jest ekonomiczny, dobry jakościowo, wydajny. Ma wystarczająco dużo programów prania na każdą tkaninę, a i kołdrę da się w niej uprać bez szwanku.

    Opinie napisał(a) 9...3 dnia

  2. Pralka posiada wszystko co powinna, tak więc jestem zadowolona, że nie przepłaciłam. Jeśli chodzi o jakość prania to rewelacja, można sobie dobierać parametry wedle uznania, nie niszczy tkanin, dopiera wszystko, a przy tym nie pobiera dużo wody.

    Opinie napisał(a) 9...3 dnia

  3. Czy jest tu opinia kogoś, kto naprawdę używa tej pralki? Bo te opinie są żywcem przepisane z reklamy. Mam tę pralkę niedawno i wcale nie jest cicha (ariston - moja poprzednia pralka była o wiele cichsza). Poza tym potrafi dziwnie dudnić gwałtownie zatrzymując bęben jak nie może ułożyć prania przed wirowaniem. Później już wiruje dobrze. Czy ktoś może też to zauważył? Technik ją sprawdzał i oczywiście to jest niby normalna praca pralki. Proszę o odpowiedź.

    Opinie napisał(a) 0...1 dnia


comments powered by Disqus