Przejście z frani na pralkę automatyczną było prawdziwą rewolucją w domach. Ogromna oszczędność czasu, wody i energii sprawiła, że pralka stała się stałym elementem w łazienkowej zabudowie.  Rynek pralek ten wciąż się powiększa – pojawiają się nowe parametry, ułatwiają nam robienie prania, ale utrudniają wybór odpowiedniego produktu. 

Istnieje kilka istotnych rzeczy, na które warto zwracać uwagę kupując pralkę. Po pierwsze klasa energetyczna – A jest najwyższa i gwarantuje niższe zużycie energii elektrycznej.  Po drugie – ładowność. Im więcej prania robisz w ciągu tygodnia, tym większa ładowność będzie Ci potrzebna. Przedział jest spory – od 0,8 kg do nawet 12 kg. Chcesz chronić delikatne ubrania? Wybierz tę, która skutecznie wypierze materiał w niskiej temperaturze.

Samsung Eco Bubble WF 1602 W5V czy Samsung Eco Bubble WF 1804 WPV

Wynik

Brak zwycięzcy
Sprawdź cechy obu produktów i zdecyduj sam
Samsung Eco Bubble WF 1602 W5V
Samsung Eco Bubble WF 1804 WPV
Remis

Cechy

Samsung
Samsung Eco Bubble WF 1602 W5V
czy
Samsung
Samsung Eco Bubble WF 1804 WPV

Opinie

0% poleca ten produkt

Samsung Eco Bubble WF 1602 W5V
  1. 4 lata temu kupiłem pralkę,przed upływem gwarancji zepsuły się łożyska bębna,po zgłoszeniu do serwisu naprawa była wykonana, która polegała na wymianie całego bębna ale niestety po niecałych następnych dwóch latach znowu zepsuły się łożyska bębna.Teraz niestety naprawa na własny koszt.Wyceniono na ok.380zł plus 100zł dojazd .Nie polecam Samsunga.

    Opinie napisał(a) Gość dnia

  2. Odradzam zakup pralki Samsung Eco Bubble, Od ok. 2,5 roku mam model WF 1602 WUV przez ten krótki czas posypało się łożysko (jeszcze w okresie gwarancji), na szczęście wyłapałam odpowiednio wcześnie niepokojący dźwięk i dzięki temu skończyło się na wymianie łożyska, a nie urwanym bębnie. Niestety teraz sytuacja się powtórzyła - pralka przy wirowaniu wydaje dźwięki świadczące o zużytym łożysku. Używam ją często ale zgodnie z zaleceniami producenta, nie przeładowuję itp Ponadto nawet jeśli wszystko działa sprawnie pralka jest wyjątkowo głośna. Eco Bubble Samsunga nie jest warta polecenia. Na pewno kolejny raz nie kupię produktu marki Samsung

    Opinie napisał(a) mag dnia

  3. wybiera rzeczy do prania, nie upierzecie dywaników łazienkowych, koca i innych rzeczy z którymi stara pralka radziła sobie bez trudu. Odradzam tę pralkę

    Opinie napisał(a) hibir dnia

Brak opinii

Samsung Eco Bubble WF 1804 WPV
comments powered by Disqus

Podobne pojedynki