Przejście z frani na pralkę automatyczną było prawdziwą rewolucją w domach. Ogromna oszczędność czasu, wody i energii sprawiła, że pralka stała się stałym elementem w łazienkowej zabudowie.  Rynek pralek ten wciąż się powiększa – pojawiają się nowe parametry, ułatwiają nam robienie prania, ale utrudniają wybór odpowiedniego produktu. 

Istnieje kilka istotnych rzeczy, na które warto zwracać uwagę kupując pralkę. Po pierwsze klasa energetyczna – A jest najwyższa i gwarantuje niższe zużycie energii elektrycznej.  Po drugie – ładowność. Im więcej prania robisz w ciągu tygodnia, tym większa ładowność będzie Ci potrzebna. Przedział jest spory – od 0,8 kg do nawet 12 kg. Chcesz chronić delikatne ubrania? Wybierz tę, która skutecznie wypierze materiał w niskiej temperaturze.

Samsung Eco Bubble WF 1602 W5V czy Samsung Eco Bubble WF 1804 WPV

Wynik

Brak zwycięzcy
Sprawdź cechy obu produktów i zdecyduj sam
Samsung Eco Bubble WF 1602 W5V
Samsung Eco Bubble WF 1804 WPV
Remis

Cechy

Samsung
Samsung Eco Bubble WF 1602 W5V
czy
Samsung
Samsung Eco Bubble WF 1804 WPV

Opinie

100% poleca ten produkt

Samsung Eco Bubble WF 1602 W5V
  1. Odradzam zakup pralki Samsung Eco Bubble, Od ok. 2,5 roku mam model WF 1602 WUV przez ten krótki czas posypało się łożysko (jeszcze w okresie gwarancji), na szczęście wyłapałam odpowiednio wcześnie niepokojący dźwięk i dzięki temu skończyło się na wymianie łożyska, a nie urwanym bębnie. Niestety teraz sytuacja się powtórzyła - pralka przy wirowaniu wydaje dźwięki świadczące o zużytym łożysku. Używam ją często ale zgodnie z zaleceniami producenta, nie przeładowuję itp Ponadto nawet jeśli wszystko działa sprawnie pralka jest wyjątkowo głośna. Eco Bubble Samsunga nie jest warta polecenia. Na pewno kolejny raz nie kupię produktu marki Samsung

    Opinie napisał(a) mag dnia

  2. wybiera rzeczy do prania, nie upierzecie dywaników łazienkowych, koca i innych rzeczy z którymi stara pralka radziła sobie bez trudu. Odradzam tę pralkę

    Opinie napisał(a) hibir dnia

  3. jak dla mnie to świetna pralka. Nie mam dzieci, więc nie porę codziennie. Ci co mają dzieci są w stanie lepiej przetestować pralkę. Kupiłem ją pół roku temu i póki co sprawuje się nienagannie. Bardzo dobrze dopiera. Ecobublle sprawia, że nie pozostają ślady proszku, tak jak to miałem w poprzedniej pralce. Co do trwałości i niezawodności trudno mi się wypowiadać - dotąd nic się nie ujawniło. Jedyny mankament jaki mi przychodzi do głowy to zbyt krótka szufladka na proszek - gdy stosuję większą miarkę to czasami zdarza mi się, że część proszku wysypie się na podłogę - gdyby była dłuższa to tego by nie było.

    Opinie napisał(a) Artur dnia

Brak opinii

Samsung Eco Bubble WF 1804 WPV
comments powered by Disqus

Podobne pojedynki