Przejście z frani na pralkę automatyczną było prawdziwą rewolucją w domach. Ogromna oszczędność czasu, wody i energii sprawiła, że pralka stała się stałym elementem w łazienkowej zabudowie.  Rynek pralek ten wciąż się powiększa – pojawiają się nowe parametry, ułatwiają nam robienie prania, ale utrudniają wybór odpowiedniego produktu. 

Istnieje kilka istotnych rzeczy, na które warto zwracać uwagę kupując pralkę. Po pierwsze klasa energetyczna – A jest najwyższa i gwarantuje niższe zużycie energii elektrycznej.  Po drugie – ładowność. Im więcej prania robisz w ciągu tygodnia, tym większa ładowność będzie Ci potrzebna. Przedział jest spory – od 0,8 kg do nawet 12 kg. Chcesz chronić delikatne ubrania? Wybierz tę, która skutecznie wypierze materiał w niskiej temperaturze.

Samsung Eco Bubble WF0602WKE czy Samsung WW70J5346MA

Wynik

Zwycięzca:
Samsung Eco Bubble WF0602WKE

Ocena ogólna

Za: 3 powody

Samsung Eco Bubble WF0602WKE

Ocena ogólna

Za: 2 powody

Samsung WW70J5346MA
Samsung Eco Bubble WF0602WKE

Cechy

Samsung
Samsung Eco Bubble WF0602WKE
czy
Samsung
Samsung WW70J5346MA
WIROWANIE
Prędkość
1200 obr./min.
Prędkość
1200 obr./min.
PARAMETRY FIZYCZNE
Kolor
Białe
Kolor
Białe
FIZYCZNE
Szerokość
60 cm
Szerokość
60 cm
Ładowanie
Od frontu
Ładowanie
Od frontu
DANE PODSTAWOWE
Producent
Samsung
Producent
Samsung

Przewagi

3 powody dla Samsung Eco Bubble WF0602WKE

Samsung Eco Bubble WF0602WKE
KLASA
Klasa wirowania A czy B Samsung Eco Bubble WF0602WKE ma lepszą klasę wirowania od Samsung WW70J5346MA.
FIZYCZNE
Głębokość 45 cm czy 55 cm Samsung Eco Bubble WF0602WKE jest o 10 cm płytsza od Samsung WW70J5346MA.
Ładowność 6 kg czy 7 kg W pralce Samsung Eco Bubble WF0602WKE możesz wyprać o 1 kg więcej odzieży niż w Samsung WW70J5346MA w czasie jednego prania.

2 powody dla Samsung WW70J5346MA

Samsung WW70J5346MA
ZUŻYCIE
Wody na cykl 34 litrów czy 48 litrów Pralka Samsung WW70J5346MA zużywa o 14 l mniej wody w jednym podstawowym cyklu niż Samsung Eco Bubble WF0602WKE.
KLASA
Klasa energetyczna A+++ czy A++ Samsung WW70J5346MA zużywa mniej energii niż Samsung Eco Bubble WF0602WKE.

Opinie

0% poleca ten produkt

Samsung Eco Bubble WF0602WKE
 1. Pralkę użytkuję od prawie roku i jestem z niej zadowolona w 100%, Posiada wiele programów, które można zmieniać. Bardzo prosta w obsłudze wystarczy wybrać program i sam dobiera wszystkie parametry (temperaturę, ilość płukań, długość prania, ilość wirowań). Opcja mniej zagnieceń także bardzo dobrze się sprawdza. Energooszczędna i nie pobiera dużo wody. Spełnia wszystkie moje oczekiwania jakie miałam przy wyborze pralki.

  Opinie napisał(a) Użytkownik Ceneo dnia

  Zalety
  dobrze pierze
  duży bebęn
  energooszczędność
  funkcja mniej zagnieceń
  prosta obsługa
  zabezpieczenie przed dziećmi
 2. Witam. Zakupiłam pralkę w marcu. Użytkowana była ona przez miesiąc, po czym spalił się silnik i moduł sterujący. Na silnik serwis oczekiwał aż 3 tygodnie! Gdy go przysłali i wymienili to dopiero okazało się, że spalony jest również moduł sterujący, na który znowu trzeba było czekać. Po sprowadzeniu okazało się że nie pasuje do tej pralki, zamówiono kolejny, także zły. Od 6 tygodni jestem pozbawiona pralki, a firma Samsung nie kwapi się do jej wymiany. Ciągłe telefony i cały czas karzą czekać, a każda rozmowa jak wiadomo jest płatna. Wydałam już chyba 100 zł na rozmowy z konsultantami, którzy nic nie mogą powiedzieć, a pralki jak nie było tak nie ma. Szanowny pan w serwisie powiedział, że można pranie przywozić do nich i prać... Myślałam, że płacąc nie małą sumę za pralkę będzie mi służyła, ale jak widać nie. NIE POLECAM :(

  Opinie napisał(a) Użytkownik Ceneo dnia

  Zalety
  efektywność
  zużycie energii
  Wady
  głośność pracy
  rozwaliła się po miesiącu
 3. Potwierdzam opinię mojego przedmówcy!!!!! Tylko moja pralka od razu była popsuta!! Oby wytrzymała choć tyle co jego czyli 3 lata i fruuu na śmieci !!! Choć kto wie może już po roku tam trafi !!

  Opinie napisał(a) b...f dnia

100% poleca ten produkt

Samsung WW70J5346MA
 1. mam tą pralkę od tygodnia i uważam że kupno tej pralki to..porażka.Większego g...na chyba nie ma,pracuje jak traktor,głośna jak *****, przy 1000 obr mało nie wyszła z łazienki.poziomowana na wszystkie strony nic nie pomaga.Te bajery melodyjki,funkcja smart check to jakaś farsa.Więc nie wiem skąd ten zachwyt tym badziewiem.I proszę państwa jeśli płacę za coś ponad 1200 zł to nie chcę słyszeć że trafił mi się taki egzemplarz każdy ma chodzić sztuka w sztukę.Jeśli firma srajsung nie potrafi produkować pralek to niech zostawi to innym firmom jak Elektrolux, Beko itp.Jednym słowem omijać,nie dotykać nie kupować.Mja poprzednia pralka ni firmowa o nazwie Altus chodziła 3 razy lepiej ale z racji wieku i uszkodzenia musiałem ją wymienić(18 lat cena 650zł)

  Opinie napisał(a) rafczur dnia

  Wady
  efektywność
  głośność pracy
  ładowność
  stabilność pracy
 2. polecam

  Opinie napisał(a) MEggi dnia

  Zalety
  głośność pracy
  ładowność
  stabilność pracy
  zużycie energii
comments powered by Disqus

Podobne pojedynki