Przejście z frani na pralkę automatyczną było prawdziwą rewolucją w domach. Ogromna oszczędność czasu, wody i energii sprawiła, że pralka stała się stałym elementem w łazienkowej zabudowie.  Rynek pralek ten wciąż się powiększa – pojawiają się nowe parametry, ułatwiają nam robienie prania, ale utrudniają wybór odpowiedniego produktu. 

Istnieje kilka istotnych rzeczy, na które warto zwracać uwagę kupując pralkę. Po pierwsze klasa energetyczna – A jest najwyższa i gwarantuje niższe zużycie energii elektrycznej.  Po drugie – ładowność. Im więcej prania robisz w ciągu tygodnia, tym większa ładowność będzie Ci potrzebna. Przedział jest spory – od 0,8 kg do nawet 12 kg. Chcesz chronić delikatne ubrania? Wybierz tę, która skutecznie wypierze materiał w niskiej temperaturze.

Samsung WF60F4E1W2W czy Siemens WM 16S890EU

Wynik

Brak zwycięzcy
Sprawdź cechy obu produktów i zdecyduj sam
Samsung WF60F4E1W2W
Siemens WM 16S890EU
Remis

Cechy

Samsung
Samsung WF60F4E1W2W
czy
Siemens
Siemens WM 16S890EU

Opinie

100% poleca ten produkt

Samsung WF60F4E1W2W
  1. Sprzęt posiadam od 10 miesięcy więc mogę coś na jej temat powiedzieć ;-) W porównaniu ze starą pralką ARDO A633 dużo lepiej dopiera przy niskich temperaturach Co ważne dla "AMATORÓW BĄBELKÓW " nie polecam proszku ARIEL ! gdyż efekt jest dużo gorszy niż np.z proszkiem Persil ( sprawdziłem to wielokrotnie ).

    Opinie napisał(a) PiT dnia

Brak opinii

Siemens WM 16S890EU
comments powered by Disqus

Podobne pojedynki