Przejście z frani na pralkę automatyczną było prawdziwą rewolucją w domach. Ogromna oszczędność czasu, wody i energii sprawiła, że pralka stała się stałym elementem w łazienkowej zabudowie.  Rynek pralek ten wciąż się powiększa – pojawiają się nowe parametry, ułatwiają nam robienie prania, ale utrudniają wybór odpowiedniego produktu. 

Istnieje kilka istotnych rzeczy, na które warto zwracać uwagę kupując pralkę. Po pierwsze klasa energetyczna – A jest najwyższa i gwarantuje niższe zużycie energii elektrycznej.  Po drugie – ładowność. Im więcej prania robisz w ciągu tygodnia, tym większa ładowność będzie Ci potrzebna. Przedział jest spory – od 0,8 kg do nawet 12 kg. Chcesz chronić delikatne ubrania? Wybierz tę, która skutecznie wypierze materiał w niskiej temperaturze.

Siemens iQ700 WM12W790PL czy SIEMENS WM 10A27APL

Wynik

Brak zwycięzcy
Sprawdź cechy obu produktów i zdecyduj sam
Siemens iQ700 WM12W790PL
SIEMENS WM 10A27APL
Remis

Cechy

Siemens
Siemens iQ700 WM12W790PL
czy
SIEMENS
SIEMENS WM 10A27APL
PARAMETRY FIZYCZNE
Kolor
Białe
Kolor
Białe
FIZYCZNE
Ładowanie
Od frontu
Ładowanie
Od frontu
DANE PODSTAWOWE
Producent
Siemens
Producent
Siemens

Opinie

100% poleca ten produkt

Siemens iQ700 WM12W790PL
  1. mam 3m-c, żona zadowolona. duzo wejdzie prania, dla rodziny 2+2 polecam a programy nie znam się. cicha i jest roznica w praniu

    Opinie napisał(a) mic-reda dnia

  2. Pralka zapowiada się świetnie , super funkcje np. senso fresh oraz napełnianie płynu na wiele prań.... mnogość programów... na razie to nowość więc czekam na cenę w okolicach 2 800 zł i wtedy kupuję !! :-)

    Opinie napisał(a) Art dnia

Brak opinii

SIEMENS WM 10A27APL
comments powered by Disqus

Podobne pojedynki