Przejście z frani na pralkę automatyczną było prawdziwą rewolucją w domach. Ogromna oszczędność czasu, wody i energii sprawiła, że pralka stała się stałym elementem w łazienkowej zabudowie.  Rynek pralek ten wciąż się powiększa – pojawiają się nowe parametry, ułatwiają nam robienie prania, ale utrudniają wybór odpowiedniego produktu. 

Istnieje kilka istotnych rzeczy, na które warto zwracać uwagę kupując pralkę. Po pierwsze klasa energetyczna – A jest najwyższa i gwarantuje niższe zużycie energii elektrycznej.  Po drugie – ładowność. Im więcej prania robisz w ciągu tygodnia, tym większa ładowność będzie Ci potrzebna. Przedział jest spory – od 0,8 kg do nawet 12 kg. Chcesz chronić delikatne ubrania? Wybierz tę, która skutecznie wypierze materiał w niskiej temperaturze.

Whirlpool AWG 3102 C czy WHIRLPOOL TDLR 60110

Wynik

Brak zwycięzcy
Sprawdź cechy obu produktów i zdecyduj sam
Whirlpool AWG 3102 C
WHIRLPOOL TDLR 60110
Remis

Cechy

Whirlpool
Whirlpool AWG 3102 C
czy
WHIRLPOOL
WHIRLPOOL TDLR 60110
PARAMETRY FIZYCZNE
Kolor
Białe
Kolor
Białe
FIZYCZNE
Ładowanie
Od frontu
Ładowanie
Od góry
DANE PODSTAWOWE
Producent
Whirlpool
Producent
Whirlpool

Opinie

100% poleca ten produkt

Whirlpool AWG 3102 C
 1. b. dobra praleczka

  Opinie napisał(a) dnia

 2. Używam pralki pół roku. Działa bez zarzutu, aczkolwiek trzeba było się przyzwyczaić do małej pojemności. Dużym plusem jest jednak jej rozmiar, dzięki czemu zmieściła się w bardzo małej łazience.<br />Nie hałasuje, nie zjada dużo prądu.

  Opinie napisał(a) uzytkownik_anonimowy dnia

  Zalety
  praktyczność ustawień
  dobrze pierze
  energooszczędność
  cicha
  nieawaryjna
  małe wymiary
  stabilna

100% poleca ten produkt

WHIRLPOOL TDLR 60110
 1. Pralka godna polecenia. Bardzo dobrze sprawdzi się w niewielkiej łazience. Estetyczny wygląd. Duży wybór programów, jednak brakuje trochę szybkiego programu do lekko zabrudzonych rzeczy , jest tylko opcja skrócenia niektórych programów. Jednak przy odrobinie inwencji można użyć np. programu wełna 35 min i ustawić szybsze wirowanie. Program samo płukanie z wirowaniem trwa dosyć długo.Niestety, nie jest to bardzo cicha pralka ale mogę to wybaczyć bo jakość prania jest bardzo dobra. Minusem jest też fakt że po praniu przy otwieraniu pokrywy na bęben wylatuje/kapie woda w podajnika proszku/płynu do płukania i jest to denerwujące. Dodatkowo mam wrażenie że pokrywa pralki nie domyka się idealnie , stad większy hałas. Jeszcze jeden mały minus to przycisk start/pauza reaguje dosyć opornie i trzeba wyzuć w którym miejscu nacisnąć, sam panel jednak wykonany dosyć solidnie i estetycznie. Podsumowując mimo wad jestem zadowolona , wydaje mi się że w tej klasie i przedziale cenowym zdecydowanie na pierwszym miejscu.

  Opinie napisał(a) Małgorzata dnia

 2. Jedyny minus to głośność jej pracy.

  Opinie napisał(a) Łukasz dnia

 3. Produkt jak najbardziej polecam firmę Whirlpool posiadam pierwszy raz ale jestem zaskoczony pralka porządnie wykonana pulpit czytelny zrozumiały dla każdego wyświetlacz prosty bez zbędnych bajerów ,cicha przy wirowaniu pierze ok.Polecam dobra cena do jakości nie płaci się za markę jak przy innych firmach na chińskich podzespołach.

  Opinie napisał(a) lałfer dnia

comments powered by Disqus

Podobne pojedynki